Necrosoft Window

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Necrosoft Windows)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

«Програма вилучення встановлення вилучення програми була закінчена»
~ Windows про встановлення та вилучення програм
«Вітайте ж кватирки з новими ручками!»
~ Біл Гейтс про Windows XP
Емблема Necrosoft Windows до 1945 та після

Necro$oft Window$, або Necro$oft Pindo$ — це винайдене Білом Гейтсом сімейство хакерських утиліт (англ. Wіndows - кватирки), що дозволяють будь-якому користувачеві без труднощів зламати таємний сайт Некрософт з метою передачі туди докладного списку дій, їм зроблених. Споконвічно Гейтс назвав це сімейство Wіndos (wіndows + dos-шка), але в друкарні п’яний клишерувальник переплутав літери й написав на коробці з диском назву Wіndows.

Історія[псув.]

 • NS-DOShка (1981). Примітивна адаптація «Вікна в Європу» до радянських ЕОМ першого покоління. Як пристрої уведення-виведення й графічного контролера використовувала плату «Крейда» для побудови монохромного зображення. Більш просунуті системи використовували плату «Кольорові крейди» та могли відображати до 10 кольорів. У середньому, на відкриття файлу в оболонці МС Дошка йшло приблизно 23 хвилини.
 • NS-DOShка 7.0 (1989). Удосконалена система. У ній використана нова плата «Фломастери», яка дозволяла відображати 256 кольорів. МС ДОШКА тепер відкривала програму не в одному випадку з мільйона (як було раніше), а в одному з десяти тисяч!!! Та й час відкриття став швидше 1 біт = 10 секунд (раніше було цілих 100 секунд!), до того ж проапгрейдена програма format, тепер вона стала швидше й зручніше. Тепер вона працювала відразу після запуску програми. І новинка! При вимиканні комп’ютера згоряє не тільки Мати, але й Системний блок! Фахівці з Некрософта гарантують якість пожежі (1 кімната згоряє за 10 секунд)!
Реклама Necrosoft Windows
 • Windows 3.0 (1990). За допомогою цієї пекельної технології, що з’явилася на світ у 1988 і вперше забезпеченої графічним міжпиччям, що викликає наркотичну залежність юзера, Білі через якийсь час зумів затягувати у свої сотониньскі мережі її користувачів і віддавати їм прості команди й розпорядження — у цілому, Гейтс контролював 3 мільйони 110 тисяч осіб і розташовував 12 % сукупного світового багатства. Що примітно, Гейтсу вдалося написати вихідний код цієї системи буквально на коліні (олівцем у невеликому блокнотику), коли він сидів в одному з барів Бобруйську.
 • Windows 3.1 (1992). Додана можливість вводити з клавіатури.
 • Windows NT 3 (1993). Жахлива пародія на попередню систему.
 • Windows 3.11 (1993). Відповідь на пародію.
 • Windows 3.2 (1994). Китайська підробка.
 • Windows 95 (1995). Ще більш жахаюча система, що багаторазово підсилює швидкість звикання й хворобливість ламань юзера. За допомогою цієї технології Гейтс одержував контроль над кожною живою істотою, що контактує з комп’ютером більше 3 годин на добу, — у цілому, Гейтс контролював 95 мільйонів осіб по усьому світі й розташовував 32 % сукупного світового багатства, включаючи більшу частину золота партії джедаїв. Гучна відповідь на NT 3½.
 • Windows 96 (1996, також відома як Windows NashaVilla). Викидень.
 • Windows NT 4 (1997). Гучна відповідь на гучну відповідь.
 • Windows CE (1997). Видання для недорозвинених.
 • Windows 98 (1998). Вершина систем контролю свідомості попереднього тисячоріччя, розроблена Гейтсом і Нагієвим: забезпечує майже 100%-ову покору всіх, хто зіштовхуються із ПК. Якщо раніше більшість послідовників Гейтса жило в америці і америці, з цього моменту він отримав ще 980 мільйонів додаткових послідовників у Східній Європі, Україні, Росії, Китаї, Індії, Ізраїлі, Японії, Албанії й Зімбабві та мав 58 % сукупного світового багатства.
 • Windows 2000 (2000). Найдурніша із всіх ОС, які коли-небудь з’явилися. Хоча дотепер не зафіксовано жодного факту її успішного запуску й роботи, але Гейтс вже контролював 2 мільярди жителів планети й домігся свого обрання віце-президентом США, а також розташоавував 76 % сукупного світового багатства. Відповідь на Windows 98.
 • Windows ME (2000, Many Errors, Mustdie Edition). Після її появи виявилося, що Wіndows 2000 — все-таки не найдурніша ОС у світі. Претендує на звання помилки-2000. Остання ОС, що протиборствувала ядру NT. Покійся з миром.
Робочий стіл Windows XP
 • Windows Хріново Робить (2001). Дозволила Білі Гейтсу захопити свідомість 7,2 мільярдів істот у всій Галактиці й 80,5 % всіх грошей на Землі. Створена для перевірки здатностей людини. Як виявилося, людина дійсно може звикнути до всього, навіть до Wіndows ХР.
 • Windows Server 2003 (2003). Змінений напис у панельці «Пуск», підвищена ціна. Захоплення мізків 17 мільярдів істот в Галактиці. 83,3333 % капіталу в руках Біллі.
Нове оформлення Windows Vista — революційна технологія
 • Windows Visla (2007). Найтаємничіша зі всіх операційних систем фірми Некрософт, яку ніхто не бачив в очі. Деякі схильні думати, що Wіndows Vіsta не існує в природі, отже, вона ніколи не зависне, не видасть помилку й не погубить працю вартістю в десятки тисяч людино-годин. За ці дивні особливості Wіndows Vіsta уже визнана кращої ОС від Necrosoft. Захоплення мізків 42 мільярдів істот у Галактиці. Біллі мав 90 % капіталу Землі.
 • Windows Server 2008 (2008). Обломець для шанувальників Vista. Захоплення мізків 55 мільярдів істот в Галактиці. Біллі має 93 % капіталу Землі.
 • Windows Seven (2009). Ця ОС була вимагати 32 ГГц у кожному з чотирьох вісьмиядерних процессорів, 16 Гб оперативної пам’яті, 32 Гб відео, та близько 13 терабайт вільного місця на жорсткому диску. Також була вимагати 120 мільярдів залежних від неї та 99,9% світового багатства для БГ.
 • Windows Server 2010 (2010). Черговий можливий облом для Seven-залежних, які не зможуть вилучити її з комп’ютеру та повинні будуть чекати виходу Windows Eight.
 • Windows Eight (2012, також Windows Hate, Windows Gates, Windows H8 Gates). Можлива чергова версія, що буде вимагати дісплей у 50 дюймів, 16-кнопочну мишку та клавіатуру зі всіма символами Юнікоду. Має на меті 256 мільярдів залежних, та 42 % багатства Галактики. Єдина система, яку неможливо зкомпілювати.
 • Necrosoft Windows Ten (2015). Повернена кнопка Пуск, захоплення 384 мільярдів істот в Галакттці та 53% багатства Галактики.
 • Windows Apocalypse (2666). Остання версія Windows. Система сама вирішує, що їй треба робити. Зараз встановлена у пеклі. Повинна підкорити 99,9 % істот та принести 99,9 % грошей Всесвіту Білу Гейтсу за контрактом з Сотоною.

Утиліти для Windows[псув.]

На даний момент тільки одна фірма «Сьюмантек» насмілилася створити утиліту Wіndows Trash, що дозволяла видалити будь-яку версію Necrosoft Wіndows з комп’ютера.

Містичні таємниці Necrosoft Wіndows[псув.]

У середовищі некро́софів-схоластів не вщухають суперечки про те, яким повинен бути правильний номер Necrosoft Wіndows. Відомо, що на справжній момент (31.10.2015) особливо бурхливо обговорюється вік єгипетських пирамід і вік Всесвіту. Втім, злі язики подейкують, що Біл Гейтс у майбутньому відмовиться від числового іменування Necrosoft Wіndows, тому що звичайні математичні числа не можуть відбити всієї величі Некрософту.

Лінупсоїди проти Necrosoft Windows[псув.]

Лінупсоїди — головні супротивники Біла Гейтса. Головний девіз лінупсоїдів «Консолька й неїпе» суперечить світогляду Білі, що приводить до сутичок між злісними адмінами та юзерами. Линупсоїди вважають, що краще летіти на порохнявому, але саморобному літаку, ніж летіти на фірмовому БГ-256 з закладеною терористами (працівниками Necrosoft) бомбою.