Шо

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Що)
Перейти до: навігація, пошук

Шо™ — унікальне універсальне Слово, що має магічну силу для кожного українця. Єдине слово у світі, що не має перекладу, бо не потребує його.

Момент Творіння: Тризуб став поряд зі створеною новою планетою і стає ШО

Історія[псув.]

Донецькі Канай-Лами при створенні води, вогню та Києва не знали що робити далі. І от один з них так і запитав: «І шо?», після чого Слово і голови Лам наділились величезним сенсом та розумінням ситуації, а після Києва з’явилась твердь небесна, твердь земна, мамонти з динозаврами і все живе.

Канай-Лами дали українцям таємниці цього Слова та добрий такий підсрачник, що у нас була славна Русь і навіть за ВКЛ добре жили, але ж москалі прийшли і казали, що правильно «чтокать». В принципі, ніхто не сприймає всерйоз людей, які не тільки «чтокают», а ще й «какають», але щось пішло не так, і всі підзабули рідну мову.

Але ж не Слово.

Семантика[псув.]

Слово може висловити подив, обурення, об’ємне запитання, характеристику предмету, згідно з Вікіпедією — журнал культурологічного спрямування, ідеальне промислове місто утопії французького архітектора Клода Ніколаса Леду, 2 муніципалітети у Франції, літеру грецької абетки.

Самі бачите, як все серйозно. Та все ж Слово може позначати будь-що.

Всує використовувати не заборонено, але варто підходити з обережністю. Канай-Лами перебрались у Карпати і кажуть, що у літературній мові варто використовувати слабший аналог — «що». Бо москалі теж почали казати Слово.

Запідозрили мабуть щось.

Wikipedia64.png

О! Де я?
На цю статтю нема посилань. Це робить її малодоступною і нікому не потрібною.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.

Noimage64.png

Не подужав без малюнків!
Тут немає зображень! Це робить статтю незрозумілою для людей, які не вміють читати.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.