Хер Гітлер

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«卐卐卐卐卐卐»
~ Юнікод про Гітлера

Адольф «Майнкампф» Гітлер (справжнє ім’я — Аділь Готлерф (Шекельгрубер)) — злий єврей, що прикидався арійцем, щоб вбити конкурентів (продавців вареників в Котовську) та стати найрозумнішою та найхитрішою людиною у Всесвіті.

Гітлер на параді

Майн біографієн[псув.]

У 1939-ому одружився з товаришем Порошенком (свідки на весіллі — Рібентроп та Молотов, їх вінчав відомий мусульманин, католицький отець Вольдемар). Але влітку 41-ого посварився з ним через Єву Вермахт фон Браун, та вирішив зохавати бомбу.

Майн субкультурен[псув.]

Ну, що тут сказати...

Хоч він був і нащадком готів (Аділь Готлерф), надавав перевагу емо-культурі та помер як справжній емо. Також Готлерф вважається винахідником емо-чьолки — найважливішого для життя (та смерті) органу емо.

Emo hitler.jpg
Де-хто стверджує, що Гітлер виглядав так
А інші кажуть, що він живий і виглядає так

В дитинстві його не любили скінхеди. Але ж який скінхед буде любити єврея-емо??? Після смерті п’ятий пункт із паспорта Аділя був видалений, а справжнє ім’я забуте. Нещодавно скінхеди нарешті полюбили його, хоча вони навіть не підозрюють про темне минуле Готлерфа.

«Я-я! Нємножко вегетаріанець.»
~ Майн лібен кляйнен про Фюрера всіх часів і народів

Майн гаттен[псув.]

Перед сваркою Сталін подарував Адольфу план Барбоса. Увесь план був скурений Готлерфом у 1945, та в нього почалася ломка. Згодом, Аділь наклав на себе… руки, випивши циганістого каллію (або порізавши вени, як стверджують провідні емо).

Майн Любі друзі[псув.]

Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.