Форум:Українські Ктулху та Чак Норріс

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Freu64.png

Форум
Це не стаття, а базікання! Запам’ятайте!
Повернутися до головної сторінки

Лого Форуму.png}

Шановне панство, перепрошую за нахабність, але я маю кілька пропозицій щодо "реформ" Інциклопедії. На кількох сторінках я бачив повідомлення, про те, що Ктулху та Чак Норріс, російські "продукти" не надто пасують Інциклопедії. Пропоную обрати нових херроївгероїв, які могли б гідно відрекомендувати Інциклопедію. Тож чекаю на ваші пропозиції. Дякую за увагу та підтримку.--Іван Сірко 17:29, 7 червня 2011 (UTC).

Ну, по-перше, вони не росіјські, а англіјські; по-друге, „реформою“ вашу пропозицію не назвеш. Цих двох хоч знають усі. --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 17:38, 7 червня 2011 (UTC)
Подібними реформами вже й так вславилися наші освітяни: діти п'ять років вчать географію рідного краю, а столиці, скажімо, Гондурасу, не знають; а дехто гондурас пише з малої літери і вважає матюком. Добре, що піндоси хоч мультик про Мадагаскар зняли. Але як скажеш Антананаріву - теж можна по писку заробити. :0) --Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 19:56, 7 червня 2011 (UTC)
 • та нас наче і з ктулху непогано хавають годують. та й на кого його заміниш, такий фрукт?--СБУ.gif Представник СБУ 20:13, 8 червня 2011 (UTC)
 • Я тут почав вписувати цитати Йвана Франка. Може з часом він витіснить попередників. Герб.jpg Іван Сірко 12:38, 15 серпня 2011 (UTC)

Про логіку викладення матеріалу[псув.]

Панові Герб.jpg Іван Сірко. Іване, читаючи Ваші пости, згадую Єльцина. Коли йому німецькою п'ять хвилин щось розповідали, в кінці задали питання. Борис роздуплився, і видав сакраментальну фразу

 • "Это он что, не по-русски спросил?"

Так часом і у Вас. От скажіть, з чим, чи з якою фразою попередників пов'язаний останній коментар щодо Франка? Це ж не "тиць, вискочив з-за куща", а, наче, форум. Тема. Якась послідовність висловлювань, чи що. Не ображайтеся, але не все, що зрозуміло Вам, автоматично стає зрозуміло усім форумчанам. Привіт! — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 18:30, 17 серпня 2011 (UTC)

«та нас наче і з ктулху непогано хавають годують. та й на кого його заміниш, такий фрукт?»
~ СБУ.gif Представник СБУ 20:13, 8 червня 2011 (UTC)
«Я тут почав вписувати цитати Йвана Франка. Може з часом він витіснить попередників.»
~ Герб.jpg Іван Сірко 12:38, 15 серпня 2011 (UTC) про попередню цитату
Ох не думаю, що якісь там цитати витіснять Ктулху. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 22:10, 17 серпня 2011 (UTC)

Дарт Хірохіто[псув.]

Цей персонаж переселився до нас з російської Абсурдопедії. Тож чи не варто нам придумати свого японського брата-похухоккуїста? Спочатку голосуєм за/проти, потім виберем/не виберем кого саме.

Symbol support vote.png За:

 1. СтеN 11:36, 19 серпня 2011 (UTC)
  Dyskusja.svg.png Коментар: Хіба в нас є/був піар Хірохіто? Ні. І не було ніколи... — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 03:31, 20 серпня 2011 (UTC)

Symbol oppose vote.png Проти:

 1. А нащо придумувати клона Дарта Хірохіто та називати його не Дартом Хірохіто? --Цей користувач — адміністратор ІнциклопедіїПревід!!! [лайки] [посліди] 13:23, 19 серпня 2011 (UTC)
 2. Аналогічно. Та й подібні речі виникають самі собою... — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 03:30, 20 серпня 2011 (UTC)
 3. по суті це той самий плаґіат— СБУ.gif Представник СБУ 00:37, 26 серпня 2011 (UTC)


Нові варіанти[псув.]

 • Еней, парубок моторний
 • Йван Франк
 • Гуцулка Ксеня
З повагою, Герб.jpg Іван Сірко 12:57, 27 серпня 2011 (UTC)
Та в нас є Іво Бобул чи Льоня Космос, або навіть Лікар Хата. Хороші меми ніхто насильно не вигадує, вони самі з’являються. Не треба придумувати до всього аналоги, це виглядає, м’яко кажучи, другосортним. Та й Хірохіто у нас не в кожній статті. Не так глобально поширився, щоб його боятися. Та й до чого такий націоналізм (не в звичайному сенсі, звісно ж)? В тій же Абсурдопедії, начебто, не особливо популярні «цитати» Пушкіна, Леніна чи діда Мазая. --Цей користувач — адміністратор ІнциклопедіїПревід!!! [лайки] [посліди] 13:13, 27 серпня 2011 (UTC)
В принципі так, але у англійській купа цитат Оскара Вайлда. В принципі, хай вже будуть ті що ви назвали, а там вже може щось іще додасться. З повагою, Герб.jpg Іван Сірко 19:11, 27 серпня 2011 (UTC)
Сія місль мені сподобалася. Ще пропоную:
 • Галя молодая (та, що прив'язали до сосни косами)
 • Петро Могила (просто неординарне ім'я у чувака)
 • Степан Руданський
 • Дід Панас (вже є, лише розвивай)
 • Енциклопедія юних ховрашків з картинками (як канонічне першоджерело)
 • Панас Мирний
ще щось по ходу згадається.

мене мучає одне питання. швидше за все, воно до Івана Сірка. Так от, питаю - ХТО ТАКИЙ ТОЙ ЙВАН ФРАНК??77!!11 шо ха хєрь взагалі пропонується?:

«Еней, парубок моторний,
 • Йван Франк,
 • Гуцулка Ксеня»
~

WTF?????!!!!! але Енциклопедія юних ховрашків і дід панас - +1. просто до маразму не треба доходити.— СБУ.gif Представник СБУ 23:40, 27 серпня 2011 (UTC)

В принципі більшість з наведених варіантів досить гарні, як на мене. Я думаю, їх усі можна використовувати, а щодо Степана Руданського, може краще Вінець Руданський - це його творчий псевдонім. Енея я запропонував як козака, мається на увазі Еней Котляревського. Йван Франк - це Іван Франко, дивіться Сятатник. Гуцулка Ксеня - персонаж народної пісні, яку дуже люблять гуцули. З повагою, Герб.jpg Іван Сірко 17:53, 28 серпня 2011 (UTC)

Шановний Представник СБУ швидше за все мав на увазі те, що що це були б статті просто ні про що. Ніхто не знає/цікавиться вищеперераховане/им. От і все. Це маловідоме. От той же Бобул — зовсім инша справа. Ніхто тут не думає душити творчість, але статті для вузьких кіл мало кого цікавитимуть. Для довідки: Інциклопедія:Чим не є Інциклопедія. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 20:54, 28 серпня 2011 (UTC)

Воксе, Ви дещо не в'їхали в сенс сабжу. Перелік - то не є таматика статей. Це просто по аналогії із псевдопосиланнями на збірники хокку Дарта Хіррохіто такі ж самі псевдопосилання на відомих українських "героїв". І все. Просто як пропозиція; ненав'язлива. Хто бажає - той використовує. Якби, обмін ідеями в форумі. — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 19:04, 29 серпня 2011 (UTC)
Так, так, я розумію, та не про те кажу. Просто нагадую про те, що статті не про все що завгодно пишуть. Просто нагадую. Вузькі кола ж ніхто не скасовував. Сподіваюся, що то не теми для статей (хоча дещо з них добре для статті підійшло б). А от в усіляких цитатах, т.п. — там завжди будь ласка. Але якщо одного персонажа цитують дуже часто — йому теж, якби то, стаття потрібна, бо відомим стає і цікаво більше дізнатися :) — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 21:12, 29 серпня 2011 (UTC)