Форум:Активізувати Інкубатор

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Freu64.png

Форум
Це не стаття, а базікання! Запам’ятайте!
Повернутися до головної сторінки

Лого Форуму.png}

Якби Вступ[псув.]

У нас триває перший Інцикломарафон. Ні, не так:

Перший Інцикломарафон — отак!

Ідея запрацювала. З метою підготовки до наступних інцикломарафонів пропоную вже зараз:

Інкубатор не Твоя Особиста Армія[псув.]

Сенс ідеї. Час від часу господар чи господиня наводять лад у хаті, чи, скажімо, у гаражі. Досвід показує, що, наприклад, у гаражі оптимальний метод наведення порядку має проходити під девізом «Пожежа на гауптвахті».

Хто не зрозумів, пояснюю. Метод полягає в тому, що ВСЕ виноситься з гаража. Перекур. І після цього заноситься лише те, що на Вашу думку ще буде потрібно. У кінці роботи господар з подивом помічає, що добру третину, а то й половину винесеного слід викинути на смітник (здати в металобрухт).

При цьому звичайне порпання із перекладанням з полички на поличку такого ніколи не дасть: роками непотрібні речі будуть прекладатися з куточка в куточок.

«А до чого тут Інциклопедія?» — запитаєте Ви.

Проводжу паралель. Як і будь-який проект, на стадії створення Інциклопедії було слід набирати контент. Писалася Кількість певних статей. При цьому автор не завжди бачив свої промахи. І все це складалося на полички проекту.

Пропоную
  • 1. Ретельно промоніторити давні статті
  • 2. Без огляду на особистості, без образ (ага! ти мою статтю хочеш в Інкубатор, а я твоїх три запропоную!!) переглянути статті, що давно створені, давно не редагувалися, і помістити їх в Інкубатор.
  • 3. Один з наступних Інцикломарафонів (здається, Превід таке пропонував) присвятити покращенню статей саме з Інкубатора.

Що зроблено[псув.]

Я на власний ризик розпочав цю роботу тут. Можливо, адміни виділять іншу спеціальну сторінку. Але то вже нюанси. Чим більше сирих статей ми зараз перемістимо в Інкубатор, тим більший фронт робіт чекає на наступних Інцикломарафонах.

Надіюся на Вашу підтримку ідеї. — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 14:38, 27 вересня 2011 (UTC)

Є така сторінка[псув.]

Осьо-сьоЦеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 19:34, 28 вересня 2011 (UTC)

Я, як-би, за голосування, але то досить довгиј процес. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 15:07, 2 жовтня 2011 (UTC)
Є вихід. Пропоную: користувач дає пропозицію перенести в Інкубатор. Якщо на протязі календарного тижня не надійшли аргументи проти (чи, скажімо, ОП не попросив терміну на допис; це без проблем, нехай людина працює) — вільний на той час адмін перейменовує статті на Інкубатор:Стаття. — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 15:57, 2 жовтня 2011 (UTC)
Тобто, стаття валяється в голосуванні максимум тиждень, і якщо жодної реакції — адмін посилає статті в ІН на власний розсуд? Правильно я зрозумів? — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 16:04, 2 жовтня 2011 (UTC)
А ще були якісь інші пропозиції? Формально демократія збарежена: тому, хто бажав би щось поправити негайно, надається така можливість. — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 17:06, 2 жовтня 2011 (UTC)
В цілому, досить канонічні™ принципи. Повністю підтримую. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 17:16, 2 жовтня 2011 (UTC)