Укртелеком

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ya vam nichego ne dolzhen.png

Любі друзі, шановна Україна, ахтунґ!
Ця стаття про політику. Подумайте, чи дійсно ви хочете її читати? Ми вас попереджали!

А так гордо розвивався блакитний прапорець
Одеса — вона й з Укртелекомом Одеса.

Укртелеком (Орктелеком) — уявна організація, на кшталт «Нічної варти» або «Братерства Кільця», хоча, на відміну від них, не приносить ніякої користі. Походження незрозуміле, швидше за все позаземне. По розповсюдженій хибній думці відповідає за телефонний зв’язок в Україні. Насправді займається переважно медитаціями та вивченням стану Нірвани, в чому досягла значних успіхів. Час від часу генерує розважальні гумористичні проекти («Ротіоспот», «ОГО-ГО!», «ОХНІХ… СОБІ» (планується в найближчому майбутньому, кожного місяця) тощо). Щомісяця розсилає спам мільйонам людей та організацій.

Таємна мета[псув.]

Якщо знайти в квартирі тоненький плаский провід, зняти ізоляцію і доторкнутися до його контактів язиком — Вас боляче вщипне! В цьому полягає давній злий задум Укртелекому. Адже рано чи пізно вщипне всіх!

Історія[псув.]

В давні часи коли на Землі ходили динозаври і жила Баба Яга існувало провідне радіо. Його теж опікував Укртелеком. Але давні часи минули разом із динозаврами, а Укртелекому ніхто цього не сказав. Отож він думає що люди досі слухають радіо і намагається щось в нього говорити.

Сучасність[псув.]

Якщо Вам щось не подобається в роботі Укртелекому — це легко виправити! Є два шляхи. Складний, нецікавий та неефективний: піти і поскаржитися. Та реалістичний — принести жертву богу телефонізації, постукати по телефону та попросити: «Телефона, телефона! Чукча подзвонити хоче…». Шанси на успіх приблизно однакові та дорівнюють 0.17 % (і то тількі влітку).

Форми та методи роботи[псув.]

Укртелеком систематично і не без користі для себе бореться із злісними неплатниками.

Оскільки кожен, і Ти теж, — є потенційними злісними неплатниками — Укртелеком розширює фронт боротьби.

Окрім щипучих кабельків, про що писалося вище, Укртелеком спочатку набудував, а потім повідкривав люки своїх кабельних колодязів: тепер злісні неплатники у якості штрафу є постійними плвтниками травматологічних відділень місцевих лікарень. А оскільки люки Укртелекому нариті в кожному місті, смт України, і ще й в деяких селах, неплатникам непереливки по всій країні.

Плани на майбутнє[псув.]

У 2005 році Укртелеком вирішив стати мобільним оператором. За задумом планувалась технологія, при якій всі абоненти будуть ходити зі звичайними телефонними апаратами по вулиці, а коли їм треба буде позвонити — до них звідкись швидко буде протягуватися телефонний дріт, вставлятися в апарат і вони будуть розмовляти. Дана ідея зазнала великої популярності в Укртелекомі, автори отримали великі грошові премії і по дві карамельки. Зовсім незрозуміло чому цей сміливий проект ще не реалізовано.

Доки Укртелеком будує плани, що йдуть так далеко, його з усіма тельбухами продали за 10 млрд.грн. приватному покупцеві. Отака х*йня, малята.