Спарта

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Спарта — місто-держава яка знаходиться невідомо де. В Спарті не діють закони фізьки, моралі, суспільної поведінки та іншої непотрібної фігні. В Спарті діють закони царя. Сам царлюдина особлива, не через те, що борода у нього від народження, а через його мислення та оцінювання ситуацї. Саме через це він прославився на весь світ як, цитую, «дебіл який попер на персів з 300 каліками з надією не просто, що виживе, а й дістане перемогу з дупи Ксеркса» — якийсь грецький історик-філософ-учений-алкаш.

Ті самі 300 вітчайдухів[псув.]

Була така подія, піт час якої триста спартанців стримували велетенське перське військо. Кажуть, у тому перському війську був міййон воїнів, але це піздьож зекономлена правда. Скоріше за все, лише 200'000 або 300'000 персів рушили Центральну Елаззу завоѽвувати. Але це всеодно дохуа. Але з тими трѽхстами спартанців було ше кілька тисяч інших глечиків і всѽго у тому війську було 3'000 чоловік (шо всеодно мальо-мальо-мальо). І ці 3000 глечиків піт керівництвом самого Леоніда (по-сучасній вимові Леонізза) три дні стшимували оте все воїнство. Коли проводили роскопки у місці тої битви, то знайшли 12'000 вбитих перських солдатів. Самі розумієте, які неспівмірні втрати. Навіть в теперішніх війнах з обох боків несильно велика різниця у втратах серед особового складу.

Перси там проти глечиків товклися, товклися, але хтось їм росказав про обхідні стежки (а битва була на стежці Тгермопюлай (Фермопіли)), і перси ломанулися туди, оточивши глечиків і винищивши їх швидше. Потім вони рушили спустошувати Центральну Елаззу (вбивши по дорозі тих, кого підкупили і вернувши собі дане їм золото).

Noimage64.png

Не подужав без малюнків!
Тут немає зображень! Це робить статтю незрозумілою для людей, які не вміють читати.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.

Wikipedia64.png

О! Де я?
На цю статтю нема посилань. Це робить її малодоступною і нікому не потрібною.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.

Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.