Рим

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук
перший Рим
  «+SPQR»
Статус столиця
Країна Італійський прапор.png Італія
регіон Лосьйон
Інші назви Роме, Рома
Засновано у -273,15 році
«Рим — це вам не Крим!»
~ Кучма про Рим
«Масква — трєтій Рім»
~ Путін про Маскву
«Масква — трєтій мір (Москва — третій світ неперекладна гра слів)»
~ Масквічі про Маскву

Рим (лат. Rome [Роме]) — місто в Італії і культурний центр Румунії. Колись було таким могутнім, що майже завоювало Україну. До України, правда, римляни не дійшли, бо загубились у Румунському багні. Зате, принесли хоч якусь цивілізацію циганам і румунам.

Історія[псув.]

Вважається, що місто заснував Дядько Роман (латиною — Ромул) після того, як убив свого брата Дядю Васю Рема [1]. Після цього прийшов Юлій Саламонович Цезар, але того вбив Брют, але того теж вбив Брют, після чого влада відійшла до Августа Серпня.

У процесі власної ісорії ще задовго до появи власне москалів римляни навіть примудрялися проводити певні антимоскальські заходи. Так, правда, не одразу, але вони надрали хвоста Спартачку. А от Динамо римляни любили й поважали. Чому нерідко динамили сусідів по імперії.

Потім римляни завоювали Британію, але імператор Нейрон з’їхав з глузду і спалив Рим. В підсумку, як ви здогадалися, настав повний капець і Рим дістався на поживу варварам [2], які проголосили свою столицю Третім Римом.

Нащадки римлян зуміли відбудувати місто, але там поселився Папа Римський, чим зіпсував усю картину і йому змушені були виділити окрему ділянку.

Коли помер Папа Римський, папаримляни так зраділи, що обрали нового.

Цікаві факти[псув.]

  • Прадідусем Ромула і Рема був козак Еней (Харко), що якраз перед цим утік зі спаленої греками Трої.
  • Рим — вічне місто, і це науково перевірено командою телемагазину «ГопШоп».
  • Проект Колізею римляни скопіювали зі спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві; але перевершити наш стадіон їм не вдалося, бо Колізей вміщував лише 50 тис. осіб, а «Олімпійський» — 70050 чоловік.
  • А ще Рома — то є такий чувак на троєщенському ринку. Українець, але зовні вельми схожий на банабака.
  • Рим — неофіційна столиця Румунії.

Виноски[псув.]

  1. А Рема у свою чергу не полюбляв Хер Гітлер. Чого і зорганізував йому сюрпрайза: нічку довгих ножів... Чи то інший Рем? А, може, просто інший Хер Гітлер?
  2. Як пам'ятаєте, Енеєві було прикро за вуглинки Трої, і ось через стільки часу наш інший земляк Атилла, кинувши на жінок і дітей господарство попід Києвом, примушує чергового Паппу виходити на майдан із хрестом, та із шмарклями з носа просити не руйнувати дрогоцінний Рим.
Noimage64.png

Не подужав без малюнків!
Тут немає зображень! Це робить статтю незрозумілою для людей, які не вміють читати.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.