Рим

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
перший Рим
  «+SPQR»
Статус столиця
Країна Італійський прапор.png Італія
регіон Лосьйон
Інші назви Роме, Рома
Засновано у -273,15 році
«Рим — це вам не Крим!»
~ Кучма про Рим
«Масква — трєтій Рім»
~ Путін про Маскву
«Масква — трєтій мір (Москва — третій світ неперекладна гра слів)»
~ Масквічі про Маскву

Рим (лат. Rome [Роме]) — місто в Італії і культурний центр Румунії. Колись було таким могутнім, що майже завоювало Україну. До України, правда, римляни не дійшли, бо загубились у Румунському багні. Зате, принесли хоч якусь цивілізацію циганам і румунам.

Історія[псув.]

Вважається, що місто заснував Дядько Роман (латиною — Ромул) після того, як убив свого брата Дядю Васю Рема [1]. Після цього прийшов Юлій Саламонович Цезар, але того вбив Брют, але того теж вбив Брют, після чого влада відійшла до Августа Серпня. Той дятько Роман був пшедставником племені латинян. А латиняни мали мову чимось схожу на мову теперішніх латишів (теж у латині слова чоловічого роду називного відмінку закіньчуютця на "с"). Ще латиньська мова чимось схожа і на будь-яку зі слов'янських: клитчний відмінок закіньчуєтця на "е" (як у нас чи у старих болгар, бо нові болгари кличного відмінку не мають), дієслово теперішнього часу другої особи однини закінчується на "с" (це видко по словах "віс", "вадіс", "габітас") а у багатьох слов'янських мовах — "ш" (робиш, читаєш, несеш, маш, хцеш, вистемпуєш), а також инчі подібні слова: ест ("єст" в польській означає "є"), лабора (робота), верітас (істина, ще це слово схоже на слово "віра"), морт (смерть), ностра (наша), ту (ти).

Був час, шо вони піткорили давніх москалів під назвою "етруски" (ета русскіє). Так заувзято піткорили, шо ті давні москалі аж забули свою мову, настільки завзято забули, шо етруські написи ду'е важко прочитувати і рошшифровувати. Хоча потім на знак мсці по їхніх землях протоптався Ганнібал, ше й раз за разом надавав ромайоям жостких пітсрачників і ледь не поставив хрест на самій римській цивілізації. Так, правда, не одразу, але вони надрали хвоста Спартачку. А от Динамо римляни любили й поважали. Чому нерідко динамили сусідів по імперії.

Потім римляни завоювали Британію, але імператор Нейрон з’їхав з глузду і спалив Рим. В підсумку, як ви здогадалися, настав повний капець і Рим дістався на поживу варварам [2], які проголосили свою столицю Третім Римом.

Нащадки римлян зуміли відбудувати місто, але там поселився Папа Римський, чим зіпсував усю картину і йому змушені були виділити окрему ділянку.

Коли помер Папа Римський, папаримляни так зраділи, що обрали нового.

Цікаві факти[псув.]

  • Прадідусем Ромула і Рема був козак Еней (Харко), що якраз перед цим утік зі спаленої греками Трої.
  • Рим — вічне місто, і це науково перевірено командою телемагазину «ГопШоп».
  • Проект Колізею римляни скопіювали зі спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві; але перевершити наш стадіон їм не вдалося, бо Колізей вміщував лише 50 тис. осіб, а «Олімпійський» — 70050 чоловік.
  • А ще Рома — то є такий чувак на троєщенському ринку. Українець, але зовні вельми схожий на банабака.
  • Рим — неофіційна столиця Румунії.

Виноски[псув.]

  1. А Рема у свою чергу не полюбляв Хер Гітлер. Чого і зорганізував йому сюрпрайза: нічку довгих ножів... Чи то інший Рем? А, може, просто інший Хер Гітлер?
  2. Як пам'ятаєте, Енеєві було прикро за вуглинки Трої, і ось через стільки часу наш інший земляк Атилла, кинувши на жінок і дітей господарство попід Києвом, примушує чергового Паппу виходити на майдан із хрестом, та із шмарклями з носа просити не руйнувати дрогоцінний Рим.
Noimage64.png

Не подужав без малюнків!
Тут немає зображень! Це робить статтю незрозумілою для людей, які не вміють читати.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.