Мухаммед

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Пророк Мухаммед)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
EricCartman.png

Ця стаття образлива
Можливо вона ображатиме терористів мусульман.

Мухаммед.png

Мухаммед — медичний препарат, психотропний анаболічний антибіотик. Застосовується для лікування важких психічних вірусних захворювань, таких як «розсудливість», різних інфекційних захворювань, таких як «волелюбність» і «хронічний скепсис», а так само важкого набутого синдрому аномальної інтелектуальної активності відомого в народі як «синдром особистої думки». Мухаммед так само застосовується для відновлення еректальной дисфункції у чоловіків вступають в сексуально-статевий зв’язок з тваринами, вівцями, ослами, а так само з дітьми які не досягли статевозрілого віку. Мухаммед так само допомагає жінкам, як унікальний засіб від засмаги.

Мухаммед має низку побічних ефектів. При вживанні Мухаммеда спостерігаються такі ефекти, як істерика, мимоволі-компульсивні руху руками вгору з типово витягнутим вказівним пальцем, не рідкісні випадки коли приймає цей препарат пацієнта розриває на шматки. Так само можливо часто спостерігати пацієнтів приймають Мухаммед в групах стоять раком і бурмоче щось незрозуміле. Не рідкісні психопатичні реакції у пацієнтів приймають Мухаммед, виражені в напад на оточуючих з ножами, з подальшим нанесенням оточуючим ножових поранень, часто не сумісних з життям.

Яскрава ознака пацієнта приймаючого Мухаммед це чорна борода різної довжини і фасону. Часто пацієнти приймаючі Мухаммед мимоволі одягають шапочку нагадує презерватив, так як вона щільно охоплює найчастіше лисий череп пацієнта.

Якщо ви раптом помітили у кого-небудь дані ефекти, то будьте уважні, бажано відійдіть від такого пацієнта мінімум на 100 метрів, так як знаходиться поруч з пацієнтами приймають Мухаммед небезпечно для життя. Не варто підходити до таких людей і особливо не варто починати з ними діалог, так, як Мухаммед це психотропний засіб і пацієнт просто не зрозуміє, що ви йому говорите і відреагує на вашу мову агресивної істерикою.

Мухаммед був придуманий в Ватикані (Римі) близько 1300 років тому, для лікування жителів Близького Сходу, які часто скаржилися на болі в попі, голові і шлунку. З цієї ж причини застосування даного препарату широко поширене на Близькому Сході, в південно-східній Азії, Африці. У деяких регіонах Євразії так само помічено застосування Мухаммеда, що взагалі не радує.

За дивним збігом обставин Мухаммед НЕ внесений до списку заборонених препаратів і вільно поширюється в мережі Аптек «Мечеть». Будьте обережні! Мухаммед це дуже небезпечний для життя препарат. Мухаммед викликає звикання і відключає мозкову активність.

Мухаммед не рекомендуються до прийому людьми, дітьми і вагітними жінками.

Слід побоюватися розповсюджувачів всіх цих препаратів відомих в суспільстві, як «імами», вони ж «чурки», «ослойоби» Всі вони дуже неадекватно і психічно неврівноважені особи, з повністю атрофованим мозком.