Несловник:П

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Президент)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Simple64.png

Сторінка ґлумачного словнику
Стаття належить до алфавітного простору Несловнику — найґлумачнішого словнику української мови.Головна сторінкаВсе одразуЕнгліш

Логотип Несловнику.png

Папуга[псув.]

Це такий птах, який з легкістю може сказати слово унітаз, дістати з закритої баночки з під зерна зерно, а потім залізти в банку з зерном. Йому це легко вдається!

Паталогоанатом[псув.]

Лікар, якого не хвилює ступінь тяжкості захворювання. Найвідоміший представник племені — брат доброго доктора Айболить паталогоанатом Айвмер.

Педуарди[псув.]

Теж, що і Едараси. Різновиди морських блакитнодупих гей-риб, що розмножаються вегетативно або спорами, мають лише одну стать, сплять виключно на животі, часто прикидаються раком і нападають на інших риб, намагаючись відкласти спори. Водяться в основному в Каспіському морі.

Пергамент[псув.]

  1. Різновид стародавнього туалетного паперу. Використовувався для підтирання дуп в Стародавній Греції, Римі, Індії та Китаї. В Стародавньому Єбипеті для цього використовувався папірус.
  2. англ. per gam Ments — збиратись в ментовське стадо; розм. тусовка ментів.

Писати паліндроми[псув.]

Блювати після зайвого випитого. Вживається у професійній мові поетів, оскільки паліндром (або рак літеральний) — це рядок, який навпаки читається і має той самий зміст, що й при звичайному порядку читання.

Підарас[псув.]

З олб. число, приблизне значення якого десь біля 4,14 (3,14+1). Оскільки 4,14 не дорівнює довжині кола, розділеній на його діаметр, поціновувачів цього числа теж називають таким же словом. Отже, за народною традицією, підарас — людина, що погано знається на математиці.

На приборній дошці автомобіля індикатор, що показує, коли зустрічні водії вважають тебе п., є лампочка синього кольору. Від цього п. часто ще називають «голубими» (від русинського — „не такий вже й синій“)

Піонер[псув.]

Піонер, множ. піонери — різновид флористів, що вирощують, полюбляють, а, головне, продають піони. В часи лівого, правого уклонів, а також в часи центризму хибно вважалися передовим загоном совєцкої молодьожі. Засновник гіпотези товаріщ Троцкій, розвінчав Йода.

«Піонер не 3,14здить жовтенят [1].
Навіть — от — Шевченкова Тараса!
Знаєте, якого 3,14дараса?!
3,14здить, та не кожен день підряд»
~ Правила поведінки піонерів про Тараса

Пласківці[псув.]

Жарти, автором яких є Петросян.

Попозиція[псув.]

Попозиційна діяльність:

  1. Політичний мазохізм, збочене задоволення від утисків поточного режиму або провокування таких утисків. Супроводжується підлещуванням до режиму, вимогами до об’єднання та створення Широкої коаліції.
  2. Змочена імітація опозиційної діяльності.

Правда[псув.]

Від олб. «(Я) прав, ДА!», аналог гуцульського «По правій стороні!». В питальному реченні застосовується: «(Я) прав? ДА!?». Пошуками п. у цьому грішному світі займається Мінет.

Президент[псув.]

Хто-небудь, хто має вищу в країні владу, щоб зґвалтувати кожне правило і закон (у тому числі закони граматики) (реальний приклад) і виготовляти нові, на час посади. Після переобрання Президента закони обов'язково змінюються.

Президента[псув.]

Поважне звернення до голови держави (чук. від Президент), вперше застосовано міністром оборони, Юхануровим.

Прем’єр-міністр[псув.]

Аналогічно Президенту, псує життя народу країни своїми діями. У різних країнах ця посада може називатися чи то Голова Уряду, чи Канцлер, але функції в принципі мало відрізняються.

Прогресивне людство[псув.]

Прогресивне людство — велика людська спільнота, за виключенням циганів, підарасів і москалів

Продам[псув.]

ВАЗ 2107 червоний (зеленний капот, права передня дверка кольору спілої вишні) б/к (10 разів), ABS (три іконки), ASR (немає), EBD (НеEBD), AirBag, люк, глюк, CD1 (непрацює), NAVI (незнаю що це), тонов (пофарб. снєжкою), ел/п, ел/рег/сид, ел/підігр/жоп, н/б, педалі (одна-перестав.), КПП, РПГУ, НТПРТК і т.д. і т.п. Рік випуску 1984 (до н.е.). Двигун — 1500. Пробіг 99000. Проповз — 350. Паливо — Газ/Бензин/ДП/Спирт/Вода/Дрова/Овес/Копняки/Матюки. Дорого. Навіть не дзвоніть. Можливий обмін на віз і двоє коней.


Виноски[псув.]

  1. Ці флористи полюбляють чорнобривці