Перша Світова Війна

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук
45px

7+
Ця стаття може не сподобатись вашим малим довбойодам дітям.

„Перша Світова" Війна[псув.]

„Перша Світова" Війна,також відома як: Перший тотален кріг, Перший сверхпіздєц, Війна Зґвалтувавша всі війни, Велика Анти Канібалістична Операція. Є інші назви, але Справжні лише вище згадані.

передумови і початок[псув.]

ДХІ(Друга Хероманська Імперія(тогочасна назва Німеччини)) разом з Динозавро-Угарщиною виготовляти найкращі ковбаски з м’яса мисливця. ДХІ завойовує Африканський м’ясний ринок, а Динозавро-Угарщина починає масове спускання на м’ясо всіх браконьєрів, і масовий експорт в ДХІ. Найбільшими клієнтами були Італія,Дуреччина,Африка і Блягарія. Світова спілка боротби з канібалізмом, на зло ковбасному бізнесу, утворює воєнний антиканібальний підрозділ"Антанта". Штабом було прийнято таке рішення:

"Вбити нахўъ всіх співвласників цього Ӭбаного бізнесу, якщо вони не припинять творини ту хўъԊӯ". Штаб Антанти.

Незабаром туди відправили пару агентів, при відборі спеціально в першу чергу брали фотосинтезоганів і веганів, але кволі фотосинтезогани повмирали протягом тижня хмарної погоди, в спробах вбити хоча б когось. Перше вдале вбивство вдалося вегану Гаврику Принциповому, і то Тільки першого. Динозавро-Угарщина ввела воєнний стан і оголосила війну Сербії і Чорногорії. Москальська Імперія Будучи членом антиковбасної коаліції почала мобілізацію. ДХІ незабаром заступилася за головного постачальника м’яса. Дуреччина і Блягарія не хотіли відмовлятися від ковбасок, і вступили на бік виробника. Антанта зрозуміла що їй вигідно пустити всі сили.

Бакланський фронт[псув.]

Найжорстокіше поле бою, де війна йшла не на життя, а на фарш для виробництва ковбасок.

Великий Конетрах 1914р[псув.]

 Динозавро-Угарська армія спускає зеків в вигляді кавалерії. Поки серби перебивають вершників і захоплюють всіх живих коней, дино-угри вистроїли лінію вібраторометного вогню. Потім стався масовий обстріл який ввійшов в історію під назвою Великий Конетрах,і як наслідок втрати: 
втрати сербів[псув.]
 • 777 єдинорогів вбито, вже не незайманими, тепер вони вимерли остаточно;
 • 1234 коней вбито;
 • 14789523784 коней зґвалтовано вібраторами;
 • 600 вбитих;
 • 2400 пропавших безвісти;
 • 1800 поранених яким вдалося втекти;
втрати Динозавро-Угорщини[псув.]
 • 1234 пропавших безвісти зеків;
 • 231414 коней захоплено ворогом;
 • 5789345945921747238554321343215 вібраторів;
 • 50 зламаних вібраторометів;

Масова Угарно-Димна атака 1915р[псув.]

  1915р. Динозавро-Угарщина починає повно-маштабну сигарно-димну атаку. Теоретично Цигарний дим мав знищити половину сербії, і змусити їх здатися. Але на практиці Дино-Угарців в наслідок загинуло більше ніж сербів. На другий день серби провели контратаку тією ж зброєю, як наслідок вітер подув в блягарію. 
Наслідки:[псув.]
 • 1488 сербів загинуло;
 • 1895789347 сербів навчилося курити;
 • Площа димної хмари зайняла всі балкани;
 • Туреччина наладила тютюновий бізнес;

Перший літаючий килим[псув.]

   29 лютого 1916 році Дуреччина вперше в військових цілях застосувала літаючий килим. Побачивши його можливості в розввідці, Дуреччина відмовилася від сухопутної армії. А 30 лютого сталося перше авіаційне бомбардування, Дурки вилили на Білкоград чотири 500-а кілограмові відра з лайном. В результаті загинуло 1418 осіб.

Перший Збитий килим[псув.]

  5 березня 1916 року Серби з установки запустили перших коней з вершником, думаючи що коні будуть літати після цього як килими літаки. Результат був шокуючий, коні тупо впали на килими бомбардувальники, в наслідок чого килими перевернулися скинувши пілотів, без пілота вони летіли прямо і з нахилом в низ на 1 градус, розбившись аж в Чорногорії

Подгоріцка Пательня[псув.]

Новосадова РізНяў[псув.]

Укупація Сербії і Чорногорії Диназавро-Угарщиною[псув.]

Морська інтервенція Італії[псув.]

==[псув.]

Каквазький фронт[псув.]

 Особливими бойовими діями не відзначився,

Москальський фронт[псув.]

Операція Макаронни[псув.]

Фганзуцкий фгонт[псув.]

Морський контроль ситуації[псув.]

Мала боротба з Африканським ринком[псув.]