Панк-рок

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Ти раздаві меня хоть танком, а всьо-равно я буду панком!»
~ Панкі про танкі
«Реп лайно, попса — параша, панки Хой поб'Єда наша!»
~ гурт Червоний Хутір Красная Плєсєнь про лайно, попсу і парашу
«Панк не пьяний, панк бухой. Панкам пох*й, панкам — ХОЙ!»
~ Панк-субкультура про ХОЙ!
Андрій Данилко в образі Американський панк

Панк-ро́к (англ. Punk rock) — напрям в архітектурі стародавніх майя у рок-музиці, що виник у середині 1970-х рр. у країнах третього світу: Буркіна-Фасо, Кампучії (країну засновано в честь російського срак-панкового поп-панкового-гурту - Cambodge) , Єбипту, США і Великобританії.

Характеристики[псув.]

Для представників даної субкультури характерний роз-пез-дяйський високоінтелектуальний спосіб життя, але деякі з них притримуються гасла "No F*ck, No D.R.U.G.S.!", шо значить «Друзів потрібно не "мати", Друзів потрібно ЛЮБИТИ!».

До 1977 року панк-рок — завдяки своїй скандальності — був одним з найпомітніших явищ в музиці Великобританії та інших недорозвинених країн. Він і зараз починає зомбувати більшість молодих виконавців. Пізніше саме від цього жанру появились такі стилі, як хардкор, емо та інша х*йня.

Для композицій панк-року в цілому властиві любов до м'яса і молока швидкий темп, коротка тривалість, гуцання так, що аж мозги вилітають, криклива манера співу.

Тексти пройняті панк-рокізмом нігілізмом і соціально-політичною тематикою. У кожному різновиді панк-року є свої індивідуальні ухили. Панк-рок нерозривно пов’язаний з субкультурою панку, для якої характерна етика «все-сам!!!» (як в конструкторі Лєго). Наразі найкращим виконавцем панк-року є росіянин Нікіта Літвінков.

Український панк-рок вирізняється наговорюванням бонусів в системі МТС і виконанням гопачків в стрінгах рингах з рибою оселедцем на голові.

Походження назви[псув.]

Історія назви саме панк-року сягає коріння стародавніх давен Австро-Угорської імперії, і нерозривно пов'язана із іменем Шевченка-Франка. Пророк, мудрець, ще в ті давні часи написав свою знамениту трилогію "Пан Коцький". Австрійський царат, зайнятий фінансуванням Австрійського Генштабу, що на той момент писав 1467 українську народну пісню, не міг припустити, щоб настільки талановитий твір доповнив українську культурну спадщину. Автор мусив зашивати рукопис у спідню білизну, а в митній декларації (щоб не додовбалися) зазначати коротку зашифровану назву: ПАНК. Відтіля і приклеїлося.

Оскільки, після проходження митниці усе спіднє таки довелося викинути на смітник, бо для подальшого використання воно було не придатне в принципі, скаженні британські учені асоціюють поняття панк з поняттями «відходи» чи «покидьки». Отака х*йня, малята печальна історія.

Виконавці панк-року[псув.]

Взагалі слід розрізняти виконавців панк-тижня, панк-місяця, панк-квартала і панк-року. Але так повелося, що не розрізняють. От і маємо.


Українські жертви[псув.]

  • Фліт,
  • Тостер,
  • Пан Пупец,
  • Doping,
  • Серцевий Напад,
  • Брем Стокер,
  • Абздольц (або піздєц, як казав Ледакол Бахматов[1]),
  • Борщ,
  • Ундервуд (пост-панк),
  • Make me famous (пост-хардкор, скримо).
Група «Кароль і Шуть»

Інші[псув.]

Green Day, The Offspring і Rancid, Rise Against, Andrew W.K., Purgen, Кароль і Шуть, Красная Плєсєнь, Хентайсеріялы, Таракани, Засрали Солнце, Zebrahead, Pussi Riot (протест проти влади Путіна), Black Flag, Dead Kennedies, Sex Pistols.

Пісеньки[псув.]

Примітки[псув.]