Олбанія

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Олбанцька Імперійа
Прапор Олбанії Герб Олбанії
Прапор Герб
Девіз: Бабруйск ЕПМИОНГЕМИО
Гімн: Проти бандерівців!
Розташування Олбанії
Столиця Бабруйск
Офіційні мови Вилика Олбанська мова
Державний устрій нема
 - Президент нема
 - Прем’єр-міністр Бацька (неофіційно)
Площа
 - Загалом небагато км²
 - Води (%) небагато %
Валюта Олбанський Тугрик (OLT)
Часовий пояс (UTC+2)
Домен Інтернет .olb
Телефонний код +35 5

Олбанцька Імперійа (або просто Олбанія) псевдо-понаддержава. Ніяких зв’язків Олбанії з потойбічними силами не помічено, тим більше по відношенню до Вольдемара Путіна. Принаймні, так завіряє олбанцький посол Кєркорафф. Столиця — Бобруйськ. Державна мова — олбаньцька. Грошова одиниця — олбанські тугрики.

Інша версія прапору

Історія[псув.]

Ще древні вчені, такі як Гер Радот та Страппон, писали в своїх мемуарах, що населення Олбанії прийшло знізвідки. Середньовічні українські вчені, які вивчали історію Олбанії, опираючись на закони Ньютона, котрі говорять про те, що ніщо не може з’явитися знізвідки, продовжили ідеї Гера Радота та Страппона й зупинилися на основоположній думці, що населення Олбанії піде внікуди раз прийшло знізвідки.

До 2200 року (далі комп’ютер починає видавати дивні результати — Цілком Таємно) Олбанія досягне Великого Світлого Майбутнього. У всякому випадку так пишеться в книзі «Пророцтва Нострадамуса», що була видана в Олбанії, якщо не бреше дата, одразу післе смерті Нострадамуса.

У 2001 году в Олбанії був урочисто відкритий пам’ятник Нострадамусу.

Валюта[псув.]

Валюта Oлбанії вимірюється в теслях (олбанською «тиц»). Купюри друкуються та видаються виключно в Банкоматах, які були встановленні по всьому світу фінансовою сектою Укрсибвиразбанк. Не плутати з маловідомою, але перспективною українською фірмою, «Гурт „О, Вуха!“».

Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.