Обговорення користувача:Дід Віщун

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Повідомлення мережі: Увага! На головний сервер "wiki" було скоєно хакерський напад. Прохання вимкнути браузер та перезавантажити ПК, щоб уникнути зараження вірусами.
Network message: Attention! On the master server "wiki" was committed hacker attack. Please turn off the browser and restart the computer to avoid viruses
Приймальня
Головна|Обісрати|Вандалізми|Фігня якась|Мрії|Архіви з порно|Салон з грамофоном
Архіви обговорення


Незрозумілі питання щодо Драматики задавайе на Драматиці.

Сервер[псув.]

Тльки-но прочитав... То із сервером фігня була. Я теж зайти не міг + іншомовні інциклопедії теж не працювали (ті, що в нас з ними спільний сервер). --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 23:01, 25 січня 2011 (UTC)

Ў[псув.]

В принципі то, я користуюся нею не замість У (хоча в певному плані іноді так). Це різні літери, що дають різні звуки. Ця літера колись була в українській мові (не пам’ятаю конкретно коли, десь здається з 16 по 18 ст.), позначаючи відповідний звук («у нескладове»), який є в українській мові й зараз. Причини, як такої, нема. Можна сказати, що просто подобається :) але в статтях (українською мовою) я нею не користуюся. --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 17:31, 31 січня 2011 (UTC)

  • Так, це воно і є. Це звук, середній між У та В. І слово „вовк“ [воўк] — дуже добрий приклад вживання Ў (в таких випадках воно, здається, і писалося в старій українській). Я якось і сам так вимовляю, над цим не задумуючись. Тож, як на мене, Ў досить потрібна літера. --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 18:02, 31 січня 2011 (UTC)

Re: Userbox[псув.]

In case of need my permission to withdraw immediately mentioned my Userbox since I have no time to create an article of this length because:

Do not speak Ukrainian and I would not accept a translation harm done by google translator. Rhubella beach.jpgRhubella Marie, the rat sockpreppie 103 preppieditsRhubella.jpg 14:39, 12 березня 2011 (UTC)

Ґвара[псув.]

Я просто ніколи на Заході України не був, тому тамтешні говірки розумію не одразу. --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 21:33, 23 березня 2011 (UTC)

Вітаю[псув.]

Діду-Віщуне, вітаю

1. Подивився на портрет Натхненика - пробило на ха-ха, згадалося Лесеве

  • П а в л i к. Нi, постривай, бо зараз моя черга загадувать,
як ти щас менi не зможеш вiдповiсти,
То тебе з говном змiшаю я
Разом з твоїми цуценятами.
Що це таке, вiдповiдай негайно:
Сичав, сичав, та й замовк,
Вигляда з нори, як вовк?
  • С ф i н к с. То, може, то скажена барсучиха.
  • П а в л i к. Тупа пизда! Це - Гебельс!

Павлiк страшною силою епiчного героя пиздить Сфiнкса мiшком з мертвою матiр'ю. Сфiнкс пада мертвий. Павлiк з насолодою душить маленьких сфiнксенят, якi жалiбно скавучать. Тихцем, нiким не помiченi, з-за сосни визирають Сука i Блядь. Обличчя у них розмальованi грязюкою, як це роблять на бойовому завданнi американськi рейнджери в джунглях Індокитаю. [1]

2. Хтів спитати (може, не за адресою)... Нігілізм — це не антитіло, не чорна діра, не "відсутність" в кінці кінців... Я з дурі спочатку висунув на вилучення, а потім прочитав сповнене захвату враження саме від цієї статті в Меморії. Чи то 25 років ходіння строєм мене остаточно затупили? Не розумію я сенсу такого гумору :0) Хай би хто пояснив. Бо відчуваю якусь ... надщербність, чи що? :0) --Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 09:15, 26 березня 2011 (UTC)

Шаблон:Покровитель Інциклопедії[псув.]

Шаблон то ще я вішав, бо Каддафі був покровителем Інциклопедії. А тој анонімус — звісно Носферату, про що можна здогадатись з јого редагувань. --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 21:08, 29 березня 2011 (UTC)

Монако[псув.]

Писав. І видалив «за запитом автора». Стаття поганенька була, краще нову потім напишу. --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 21:00, 3 травня 2011 (UTC)

Головна сторінка[псув.]

Виправив. У мене він теж видовжений був. Вся справа була в «Опитуванні». Там був кілометровий спам; як я прибрав голосування — все стало нормально. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 21:41, 16 квітня 2012 (UTC)

Скажіть будь ласка[псув.]

як реєструватися на файна меморія????????????????????????7