Назарбаєв Нурсултан Абішевич

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Нурсултан Назарбаєв)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нурсултан Абішевич Назарбаєв
Н.Назарбаєв3.jpg
Назарбаєв дивиться на тебе, як на кумедне гімно. Це канонічне зображення висить в кожній казахській оселі.
Ім'я при народженні Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев
Народився 3000 р. до н/е: 0 січня -3000 (5022 роки)
Десь на місці сучасного м.Алматы, Казахстан
Помер Безсмертний

Громадянство Прапор Казахстану.png Казахстан
Національність Казах
Місце проживання м.Астана, Казахстан
Рід діяльності Джедай, Пердсидент
Титул Великий
Могутній Безмертний Святий Сонцеподібний Імператор і Лідер Нації Великої Республіки Казахстан
Платня не скаржиться
Термін ВІЧНІСТЬ
Попередник не було
Наступник Токаєв Касим-Жомарт Кемельович
із березьня '19
Політична партія безпартійний
Віросповідання Іслам
Дружина Точна кількість невідома
Діти Точна кількість невідома
Сторінка в інтернеті Офіційний сайт
За розповсюдження цієї інформації — штраф 700 грн.
Selected article.png

Це — добра стаття.
Ви переглядаєте одну з добрих статей Інциклопедії!
Вона була вибрана шляхом народного голо-сування, що проводилося тут.

«Ну, якось так...»
~ Нурсултан Абішевич про вічне президентство
«Мені завжди приємно сюди приїздити»
~ Нурсултан Абішевич про Україну
«Не хвилюйтесь, у вас все буде добре...»
~ Нурсултан Абішевич — українцям
«А шо?»
~ Нурсултан Абішевич про те що він може ходити по воді
«І правильно, що в ОДКБ не вступив! Дмитро Ведмідов зовсім охренів!»
~ Нурсултан Абішевич — (колись) Вікторові Ющенко
«Та там нічого особливого...»
~ Нурсултан Абішевич про Атлантиду

Нурсултан Абішевич Назарбаєв — вічний правитель Великої Республіки Казахстан, що живе на планеті Земля вже чорт знає скільки років. Точний вік, кількість дружин та дітей поки що не встановлено.

За весь час свого існування серед простих смертних Назарбаєв робив лише добро, наприклад, він знизив податок на повітря і дозволив подвійні шлюби на території Казахстану. Саме він зробив так, що у Казахстані стало можна існувати і, більш того, нормально жити. До того ж, він один прочитав усі книги про Гаррі Поттера і не з’їхав з глузду після цього. Також Нурсултан Абішевич відомий тим, що причетний до створення Господом Всесвіту. Є версії, що вони ж Всесвіт і знищать.

До нашої ери[псув.]

В пустоші степів території Казахстану Нурсултан Абішевич з’явився першим. Саме він вніс туди хоч якийсь рівень цивілізації. Зробив ті землі гідними існування там людей. І вже років через 300 в пустоші стали з’влятися перші поселення. Назарбаєва ж усі вважали своїм творцем, що дав їм усе, але він чемно відмовлявся від таких почестей. Завдяки домовленості Нурсултана Абішевича і китайських дослідників на території Казахстану вперше було знайдено родовища нафти та газу. Та коли про це дізналися злісні вороги мирного джедая Назарбаєва — ситхи німці, вони стали готувати захоплення території з копалинами. Та шукати ці землі довелося їм ду-у-у-у-уже довго. Власне, так вони і не дійшли, а потрапили до Польщі[1], де були знищені Військом Польським. А Нурсултану Абішевичу навіть не довелося нічого робити[2].

0 рік[псув.]

Територія Казахстану з пустоші перетворилася на поступово розквітаючу недо-державу. Офіційно держави ще не існувало.

1 — 1240 роки[псув.]

Назарбаєв засновує першу офіційну казахську державу, автоматично стаючи її правителем. Ідеї монархії він не підтримував, але альтернативи не було.

Активізація Казахстану не сподобалася Московському князівству Київської Руси. Московські князі без відома Києва, домовившися з монголами, що йшли війною на Русь, про захоплення Казахстану, а в обмін монголи отримували штаб в Москві. Так і сталося. Назарбаєв в той час[3], на жаль, посварився з Військом Польським, і був затриманий у Польщі. Без допомоги Назарбаєва, Казахстан втримати не вдалось, а звідти монголи пішли до Москви в їм щедро обіцяний штаб.

Назарбаєв повернувся з Польщі аж у 1240 році. До цього часу, з допомогою Москви, монголи захопили Київську Русь, що поступово розвалилась, та і самі почали роздрібнюватися. Територія Казахстану стала Казахським ханством Золотої Орди. Коли Назарбаєв про це дізнався — знищив монгольську владу Казахстану і підкорив місцеві монголські війська собі. А ті шматки Орди, що залишався на території Московії, утворили відому нам Московську Русь, з якої, власне, і починається історія державотворення Росії. Та Назарбаєв на них начхав. Москалі були зайняті псуванням життя українцям, а він відновив державність Казахстану та підляг ще більшим ототожненням з Богом[4].

Казахське ханство (1463 — 1817)[псув.]

Проголошене Назарбаєвим[5] Казахське ханство мирно існувало серед инших держав, але постійно з’являлися територіяльні проблеми з Китаєм та Московщиною, які не завжди вдавалося мирно владнати. Та до війни ніколи не доходило. Нурсултан Абішевич категорично заперечував подібні варіянти вирішення конфлікту.

За 100—200 років назарбаєв завершив об’єднання казахського народу на території ханства і проблем не було понад 200 років.

В Москальській імперії (1817 — 1917)[псув.]

Ніхто й досі не знає, як це могло статися… Мирний Казахстан було захоплено москалями. 1817 рік став капцем для Казахського ханства. Військо Польське вже теж поступово занепадало і фізично не могло допомогти. А де був Назарбаєв — ніхто не знає…

В Саюзє нєрушимам (1925 — 1991)[псув.]

В забутій Богом Російській імперії, що знищувалася зсередини, вже не було можливості контролювати всі території, тож у багатьох народів з’вився шанс отримати свободу. Але казахи до свободи не йшли… Назарбаєва не було, а вкрай русифіковані казахи без його допомоги не спроможні були відновити державність.

Та от у 1979 році Нурсултан Абішевич повернувся. Одразу здобув посаду секретаря ЦК КП КРСР, а згодом став Головою ради міністрів КРСР. В 1990 році році абсолютну владу в Казахстані, ставши Головою Верховної Ради. З квітня того ж року — офіційний Президент КРСР.

З 1991[псув.]

Нарешті у 1991 році 16 грудня Нурсултан Абішевич добив Саюз нєрушимий, проголосивши повну незалежність Казахстану.

Для підвищення авторитету країни, Назарбаєв змінив назву «Казахстан» на більш об’ємну та красиву — «Велика Республіка Казахстан»[6].

4 квітня 2011 року Нурсултан Абішевіч ще раз підтвердив свою вічність[7], перемігши[8] на позачергових[9] Президентських виборах. В Казахстані[10] це нікого не здивувало, але 4 квітня стало ще одним маленьким святом для казахського народу.

Цікаві факти[псув.]

 • Назарбаєв товаришує з Аллахом, Ктулху та Пекельним Дідьком.
 • Назарбаєв знає всі мови світу, у тому числі і пекельну німецьку.
 • Назарбаєв може убити поглядом (але лише з 31 грудня на 1 січня).
 • Назарбаєв ніколи ні на що не хворіє.
 • Назарбаєв здатний ходити по воді.
 • Сльози Назарбаєва — це вакцина від СНІДу.
 • Поки живий Назарбаєв, США не нападе на Казахстан.
 • Назарбаєв має кількість дружин, що дорівнює кількості цифр після коми у числі Пі.
 • До Казахстану Назарбаєв правив Атлантидою.
 • Назарбаєву пропонували стати правителем планети, але він скромно відмовився.
 • Назарбаєв все прощає, але нічого не забуває.
 • У Назарбаєва є «Машина Часу».
 • Нурсултан Абішевич є творцем деяких кириличних літер (зокрема, Қ, Ө та Ұ).
 • Нурсултан Абішевич є автором нового гімну Казахстану.

Аффоритаризьм[псув.]

Нурко був аффоритарним (по-европейськи “авторитарним”) очільником Кхазакхстану: він противників не лише кидав за ґрати і лагідно відправляв до чортів, але й виганяв з країни. Дехто й сам тікав, як-от Мухтик Аблязов. Ліберал-ґлобалістичних пропаґандистів (шо себе називають журналістами) люто чмирив (і заважав їхній діяльносьці), шо може й добже. Невідомо, чи так само чмирив месних кхазакхсько-ордославних нацьоналістів. Але багато кхазакхів з такими полядами його осудювали. Однак кхазакхська віомаса та його оточення йюбило таку дззеспотичну меффодззику його діяльности і ўўажали її ознакою сили. Він же не Саньок Македонський, шоп його отруїли співтовариші за афсоритаризмос.

Однак він сприяв тому, шоби Кхазакхстан був частково “озахідненим” (ввестернізованим), але зберігав віру Магомедову. З іншого боку, прихильні до него інакодумці (шо мислят по-іншому, але виступають за єлбасу, хоча її їсти не хочуть) навіть мали можливість бути у владі, навіть зараз цю можливісьць мають.

Він по кілька разів обирав себе презиком, тому він був багаторазово використаним презиком, шо в наш час рідкісць (зазвичай робляться ниськоякісні презики, такі, як ПОПа).

Пішов у вітстійку[псув.]

Кнур Султан Назарбаєў у березьні '19 втомився і пішов з посади пердсидента Кхазакхстану. Але єлбасою вирішив ще бути, оскільки єлбаса не коўбаса — ніхто не зісьць. Єлбаса (чи єлбаси) — посада на кшталт “вождя народу” чи “національного лідера”. Він мало шо робе, але багато означає. І його ніхто не мо'е зняти.

Причина такої не тільки лиш відстійки така — натто слапке здороўля. Добре, шо щасця все ще має. Кажуть, в нього чи то рак, чи то омар, але точних доказів немає. У '19 році йому виповнюєтця 80. Некепсько дятько протримався, не кожен навіть в Україні так змігґ. У Кхазакхстані тепер новий пердсидент (очільник), але авхвтор уривка цього житія не зміг запам'ятати його ймення, але знає його пшизвище: Токаєв. Ага, нагадав: Кхасим-Жомарт (або Кхасимжомарт). Добре, шо авхвтор цієї писульки нарешті зміг запам'ятати ймення нового пердсика Кхазакхстану. Гггуууу.

Фотографії[псув.]

Виноски[псув.]

 1. Так, так. Звісно Польща вже була. Ну здогадайтесь як
 2. Окрім того, що в 1207 році до н/е було підписано угоду про співпрацю Назарбаєва і Війська Польського.
 3. Рік, приблизно, 1223.
 4. Від яких відрікався.
 5. Що величався «Казах єль Хан»
 6. А в часи Бората Сагдієва нерідко додавалося ще і «Прекрасна»
 7. Як лідера Казахстану.
 8. З результатом 95,5 % голосів.
 9. Ним і призначених, невідомо навіщо.
 10. І в світі.


Попередник:
Пєчєнькі
Покровитель Інциклопедії
10 листопада 201025 листопада 2010
Наступник:
Квантова Невизначеність