Несловник:Т

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Simple64.png

Сторінка ґлумачного словнику
Стаття належить до алфавітного простору Несловнику — найґлумачнішого словнику української мови.Головна сторінкаВсе одразуЕнгліш

Логотип Несловнику.png

Така Сука[псув.]

Імператриця Японії з д.п. II — п.п. III ст. до н.е., почесна Япона Мать. Продовжувала політику матріархату і фемінізму, започаткованого матір’ю Ясуки Такаї. Завоювала кілька непотрібних островів і запровадила кастрацію чоловіків за непокору жінкам. Запиляла власного чоловіка досмерті. Була скинута наприкінці III ст. повстанням Жовтих Резинок на чолі з наступним імператором Японії Ясукин Саном.

Тарганізація[псув.]

Перетворення студентів на тарганів, через переселення в гуртожиток змінюється генотип студента з генотипом таграна і утворюється нова невідома істота «тарганостудент», унинають людних мість мовчазні інколи буйні, застотосують проти них повний курс лікування кварцування рейдом як у рідкій так і у сухій речовині, даний синдром таргана передається повітрянокрапельним або статевим шляхом.

Телевізор[псув.]

«Піду подивлюся серіал.»
~ Григорій Хата про телевізор

Телевізор (євр. Тель-А-Візор, старослов. Диявольський ящик з менестрелями) — засіб постачання політичної пропаганди безпосередньо в мозок. Також відомий як зомбоящик та дуроскоп.

Тельман Ернст[псув.]

Мудак в будьонівці, хромових чоботях і червоноармійській шинелі. Рідна мова німецько-фашиська. Німецько-фашиський комуніст. Докумуніздився до такого стану, що зовсім страх загубив. В результаті за вказівкою Кремля на союз із соціал-демократами не пішов. Зате тим часом до влади дійшов Хер Гітлер. Як слід було чекати, Ернст в ході такого розкладу погано скінчив.

Трикутник[псув.]

Трикутником (Тривопросником) називається алгебраїчна фігура, яка складається з трьох точок, трьох відрізків і трьох вопросів.

Залежно від міри вопросів Трикутники бувають:

  • Гостровопросні, якщо всі вопроси гострі;
  • Туповопросні, якщо хоча б один з вопросів тупий. Любовний трикутник має три тупих вопроси, але не всі туповопросні трикутники мають три тупих вопроси;
  • Прямовопросні, якщо хоча б один з вопросів прямий. Строрну Прямовопросного Трикутника, протележну прямому куту називають гіпоногонузою, а дві інші сторони — катами.

Тролейбус[псув.]

Автобус, якому зраджує маршрутка (читайте «ставити роги»).

Туалет[псув.]

Місце для творення нових свіжих ідей.

Туалетний папір[псув.]

  1. Матеріал для афіш та обкладинок дисків гурту «О, вуха!».
  2. Інструмент морального задоволення. Особливою популярністю користується туалетний папір з зображеннями політиків.

Туя[псув.]

Поширена на Закарпатті рослина, напр. «Ту я кози пасу, а ту на трембіті граю». Гібридний вид «туя-червона калина» є національним символом України і оспівується в піснях («А ми тую-червону калину підіймемо…»).