Нардепи

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ya vam nichego ne dolzhen.png

Любі друзі, шановна Україна, ахтунґ!
Ця стаття про політику. Подумайте, чи дійсно ви хочете її читати? Ми вас попереджали!

«Тєбє так дєнєґ нікто нє даст»
~ таємничий голос про нардепа
«Achtung! Achtung! Dast ist fantastisch!»
~ Хер Гітлер про те, що нардепи роблять з Україною

Нардеп — мутований з людини біологічний організм, є біологічним різновидом депа. Отриманий шляхом схрещування політичної та бізнесової субстанцій. Органічна сполука брехуїн та жаднюкова кислота, що містяться, відповідно, в політиці та бізнесі, спричинили мутування людини розумної цивілізованої на рівень нового біологічного виду. Деякі антропологи стверджують, що нардеп є еволюційною ланкою між шимпанзе та гомо сапіенс.

Нардепи чимось схожі на повій

Захворювання[псув.]

Нардеп носить в собі вірус нотгомо (америк. not-homo), що є не смертельно однак хронічно небезпечним для людини. За лабораторними дослідженнями, нотгомом заражаються люди, що часто спілкуються з нардепом, є його друзями або ж генетичними родичами. Такі люди називаються «оточення нардепа», викликають відразу в художників, музикантів та алкоголіків і побожну святість у пеарщиків і журналістів. На сьогоднішній день не створено сертифікованих ліків для лікування нотгомпусу — захворювання, спричиненого нотгомо. Експериментальні дослідження показують, що ефективним лікуванням може бути виселення на острів Св. Єлени без можливості подальшої репатріації.

Кількість[псув.]

Кількість нардепів у природі обмежена, не перевищує 450 активних особин. Різниці між активним та пасивним нардепом, по-суті, ніякої, хіба що активний нардеп має право надути кульку у приміщенні Верховної зРади.

Місце мешкання[псув.]

Будинок Верховної зРади є розплідником нардепів. Приміщення знаходиться в Київі на вул. Грушевського. Будинок має архітектуру цирку, тому нерідко нардепів плутають з клоунами, дурнями, козлами та іншими благородними Божими творіннями. Зазначу, що клоуни, дурні та козли жодним чином генетично та біологічно не пов’язані з нардепами. Можна провести лише поетично-синонімічну паралель, оскільки, і ті і інші смішні, дурні та заважають нормальним людям жити.

Розмноження[псув.]

Нардепи розмножуються шляхом брунькування, раз в чотири роки, інколи частіше. Каталізатором до розмноження нардепів є активізація електорального середовища засобами масової дезінформації.

Лікування[псув.]

Лікуванню та перетворенню в людину нардеп не підлягає. Вірус нотгомо нардеп носить до самої смерті.