Москалі

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Москаль)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Padlock.svg

Ану не лізьте сюди!
Волею адміністрації ця сторінка захищена .
Її можуть редагувати лише автопідтверджені користувачі.

Star.png

Made in Ukraine.
Ви переглядаєте одну з найкращих статей Інциклопедії!
Вона була обрана шляхом народного голо-сування, що проводилося тут.

EricCartman.png

Ця стаття образлива
Можливо вона ображатиме москалів росіян..

Москалі відпочивають в сферичній банці
«РУССКИЙ, ПОМОГИ РУССКОМУ, РУССКИЙ, ПОМОГАЙ БРАТЬЯМ СВОИМ СЛАВЯНАМ, РУССКИЙ, ПОМНИ И ЧТИ ПАМЯТЬ СВОИХ ПРЕДКОВ, РУССКИЙ, УВАЖАЙ ЯЗЫК РУССКИЙ, МОЛИСЬ И ВЕРЬ, СЛАВА ВСЕМ ПАТРИОТАМ РОССИИ. Один за всеми, один за всех, один против всех, один народ, одна вера в душе у всех. Это звучит гордо. Я — Русский человек»
~ Москаль просить у українців гроші на опохміл.
«Зате з них мило добре виходить.»
~ Рудольф Шпанер про москалів.
«Купив дачу у селі, та спалили москалі!»
~ Народна мудрість про москалів


Москаль, він же «малоукр» (рос. ВѢлікіє і маґучіе люді-богі, лат. moskaliys erestys, самоназва «руссскіє») — міфологізована Великоукрами (українцями) істота, що виконує функцію бабая для дітей. Деякі дослідники появу москаля в щиросвідомій підсвідомості пов’язують з генетично закладеною потребою боротьби зі Злом. Москалі виконують функцію Вселенського Зла дуже відповідально, що було оцінено, як Великоукрами, так і світовою громадськістю.

Москаль має вигляд напівлюдини, напівмедведа і напівпутєно, з тупими червоними очима, великим ротом та в касці надітій зверху на кепочку з цвєтком. Москаль ходить лише з гармошкою і пляшкою спирту. Бідний москаль (або ще москалюмпен) ходить з балалайкою і пивом. За переказами расово Великоукрських мудреців, москаль страшенно любить і вміє битися, однак на практиці варто хоча б двом нащадкам козаків зібратися докупи, як ціла армія москалів тікає залишаючи за собою характерні купи посліду.

Природній ворог тваринки — сотонатовець.

Кілька п’яних москалів пристають до дівчини

Історія (вони це називають історією)

З міфів Месапотамії до нас дійшли відомості, що вже з доправославних (УПЦ КП) часів між Великоукрами і малоукрами (москалями) йде люта боротьба за життя, волю, віру і авторські права на «Русь™». Іноді в цій боротьбі перемагав москаль, однак винні в цьому були турки, поляки, гроші, земля на шару, тупо розводи, і весь час юди. Хитрістю і підступністю недоукри (москалі) розмістили свою військову базу в Україні, для цього вони подарували Великоукрам троянський Крим.

Молкалі, як вони є

Культура (як не дивно)

Уся культура москалів складаєтся з описування та зображення статевих органів.

Помилки ідентифікації

Помилково, на відмінну від Великоукрів, самі москалі (малоукри) викорстовують слово «москаль» як «жітѣль Москви (Росія)», — це убога псевдоурбанізована (панаєхалі) істота зі скаліченою мовою на основі угрофінських діалектів, яка живе в селі Моксель (великоукр. Довгоруківка), метою життя істоти є псування життя прастим расиянам (див. алкаші). Але це визначення не є повним, що визнається навіть серед самих москалів (окрім тих, що з с. Довгоруківка)

Також москалі особливо відзначилися, як «руссскіє».

Руссскіє

Ру́ссскій (вкрадене з укр. русин, русич, він же москаль, кацап, «малоукр») — це не є національність чи етнос це — ракове захворювання мізків свідомість людини, при якій вона вважає що найстарішим та наймогутнішим народом Землі є москалі руссскіє і все що повязано з Руссю є руссскім, також вона вважає що цей народ утворився в Києві, але переселився в Москву де згодом утворив Московське царство Руссскоє князівство.

Типовий представник русскіх.

Найстрашнішим є те що ця хвороба може уразити будь яку людину не зважаючи на її національність! Найпоширеніша ця хвороба в пострадянському просторі, але найбільше у Кацапстані. В Україні ця хвороба здебільшого поширена у Одеській, Донецькій, Луганській та Харківській областях і, особливо, в АР Крим. Також спостерігається присутність руссскіх в Білорусі та Молдові, а в Казахстані руссскіє становлять майже 50 % населення!

Про співців руссскага духа

Традиційно, з першим показом портрету Путіна маленькому руссскаму просто вдовбується думка, що першим і головним співцем «руссскага духа» є не хто-небудь, а відомий афро-москальський поет — «про-заєк», невідомо яким чином пов’язаний з авіацією, ас Пушкін, гусячому перу якого приписуються рядки:

«Здєсь руссскій дух, здєсь Русссю пахнєт»
~
.

Проте, ми з Вами знаємо точно, що це все туфта. І коли руссскій просить:

«Дайтє, дайтє мнє пєсєн рассєйскіх»
~

То дають йому не «Казку про попа і робітника його Балду» відомого афро-москальського співця, а зовсім навіть навпаки, «Самоволочку» групи «Любе». Отже, саме «Любе» вважатимемо на сьогодні істинним співцем русскага духа, і цитуватимемо надалі.

Як відрізнити руссского

Ця людина переконана що росіяни є прямими нащадками Руси і що українців придумала західна Європа, а до цього вони були теж руссскіми. Вони називають українців та білорусів молодшими братами, і при цьому люто їх ненавидять. Вони вірять що їх країна є провідником у сучасних технологіях та що її всі бояться.

За мовою

«Ти жалєєш мнє рубля?
Ах ти, БЛЯ!»
~ Володимир Семенович Висоцький про рубля

Класично є, що руссскіє матом нє руґаются — оні їм разґоварівают. Отже, чуєте мат не від негра чи банабака — 95 % перед Вами руссскій.

Руссскій язьік — це щось! Матюків більше ніж людських слів. Також відзначається присутністю артиклю. Так, артиклю, в слов’янській мові! Цей артикль — слово «Бля». Його можна втулити після будь-якого слова в буль-якому місці речення. Вот как канонічьно!

За одягом

«Много красссной у нас матєрії
Всєм рубахі пошьйом Вам, братва...»
~ Любе про наявність красссной матєрії
 • Вишивану сорочку може одягти хоч чорноокий «чорнобривець», а от хто, скажіть, вийде на Андріївський узвіз добровільно в красссной косовороткє, кашкеті «с цвєтком рози, прєкрасной, как моя Маша» і відкоркованою пляшкою «Балтики»? Тока руссскіє.
 • Тока руссскіє при +5 в районі Борисполя вийдуть трапом літака Хабаровськ-Київ в шубах з китайського дикого собаки дзяв-дзяв і валянках на босу ногу

За поведінкою

«Ми вдвойом с коньом по́ полю ідьом
Ми вдвойом с коньом по по́лю ідьом»
~ Любе про похід с коньом по полю вдвойом

Провали руссскіх развєдчфкоФФ від

 • бахкання чайною ложкою по стінках склянки,
 • сьорбання чаю з цієї склянки без виймання тієї ж ложки,
 • застібання ширінки у фойє театру після виходу з туалету,
 • вихід з туалету без підходу до вмивальника («в нашей развєдшколє учілі нє ссать на рукі»), бо ж руки все-рівно зайняті застібанням ширінки,
 • приймання стройового положення при виконанні Гімну СРСР чи Росссії, і спроби при цьому нап’ялити на голову чи то будьонівку (ГРУ ГШ), чи то безкозирку (флоцька розвідка) щоб хвацько прикласти руку до головного убору (ширінка з попереднього пункту при цьому ще не застібнута),
 • і, накінець, залишення недоїденої банки тушонки у сейфі з таємними документами, — це не лише анекдоти про Штірліца, а суворі реалії суворої руссскої жизні.

За раціоном

Пракцічєскі [1] ффсє руссскіє абажают водку. Одиниця виміру водки — запатєвший пузирь. Різновидами може бути «пузирь смагі», «пузирь самаґонкі», «пузирь вадзяри», чи просто «банка», «фуфирь» або «огнєтушитєль». Але усе це, якщо вже не брага, то водка.

«Свадьба, йєєхх, запацєвший пузирь!»
~ Любе про водку
«У мєня в карманє честная сотня
І севодня я, кажись, надєрусь...»
~ Любе про сам процес

На питання:

 — Чяво кушаць будєтє?

Ісконно руссскій відповість у 99 %:

 — Єйо, радзімую, і будєм кушаць.

Ісконно руссскіє особливості

Всі руссскіє дуже відрізняються від нормальних інших людей. Всі руссскіє мріють про відновлення СРСР, а особливо обдаровані екземпляри хочуть відновлення Москальської Імперії. В цілому, руссскіє відрізняються незвичними для культурної людини говором, звичками та поведінкою при інших людях.

Вживання терміну

Для всіх расових і нерасових Великоукрів, традицією є уживання слова «москаль» з супроводжуючим прикметником або іменником, що описує окремі риси москаля. Злий москаль, клятий москаль, москаль-чарівник, бидло москаль (тавтологія). Та найогиднішими історично вважаються вислови: москаль-москаль і москальський москаль.

Найбільш поширенні словоформи: москалино-кретино; московит; москаліка (москаль каліка); москаленя; москалище (велетенський москаль); москарлик (москаль карлик); москалихо (москальське лихо); москальський (якість гірше китайської, гавно якість); Москаляндія (вона ж Ерефія, фіктивне державне утворення монголо-татарів на зло Великоукрам); москальство (найчастіше вживається як синононім слова «свинство»); москальчук (Великоукризований малокоукр); москалити (дуже сильно тупити); обмоскалитись (лоханутись).

Е-е-е…

Москаль у Великоукраїнському фолькльорі

Москалі… Аж пре культурою

Етнограф М. Номис опублікував перший в українській етнографічній науці ряд приказок і прислів’їв, що були широко розповсюджені у українців, серед них такі:

 • «Тату, тату, лізе чорт у хату» — «Дарма, аби не москаль».
 • Ти москаля в двері, а він у вікно лізе.
 • Коли чорт та москаль що вкрали, то поминай як звали.
 • На вовка промовка, а москаль кобилу вкрав.
 • З москалем дружи, а камінь за пазухою держи.
 • Варив чорт з москалем пиво, та й солод у чорта пропав.
 • Казав москаль право, та й збрехав браво.
 • У москаля на грош амуніції, на десять амбіції.
 • Москаль як ворона, та хитріший за чорта.
 • Чорзнащо в лаптях, та й то москаль.
 • Москаль ликом чваниться й кожному під ніс з ним пхається.
 • Москва на злиднях збудована, та й злиднями годована.
 • Хоч добрий чоловік, та москаль.
 • Москаль зна дорогу, та питається.
 • «Щоб ти зозулі не чув» (каже баба). — «Мне и удод закуетъ» (одріка москаль)

Інші значення

Москаль повзе на роботу після вихідних днів.

Клоп-москаль. Москалями або москаликами в Україні називають клопів Pyrrhocoris apterus, червоних комах з чорними цятками та приплюснутою спиною, що повзають по землі строєм і заважають українцям жити. В Україні давно було помічено спільне походження і поведінку цих двох смішних і недолугиг істот. Москалі-москалі і москалі-клопи живуть в симбіозі, останнім часом спостерігаються міжвидові схрещення, що призвело до покращення генофонду москалів-москалів, ці цінні дані було отримано Н. Е. Руссъким-Аукраїнським, детальніше в його фундаментальній праці «Жуки України: москалі-паразити Київщини.» — Т. 5. — Львівське метро, 2007. — С. 857. Також москалями в Україні інколи називають звичайних домашніх тарганів. Така традиція характерна для багатьох слов’янських народів, які знайомі з москалями. І досі не існує надійних засобів вивести з дому колонію тарганів чи москалів. У Карпатах існує дієвий народний засіб «сокира», але інгредієнти не розголошуються.

Газове питання

У Східній Великоукрії північно-східний вітер називають москаль. Це пов’язано з нестерпимим смородом так званоного «русскага духа», зловоння якого вітром доноситься з Москальщини на Неньку. Місцевими жителями підмічено, що сморід підсилюється з наближенням виборів (призначення) царя Москальського-і-всія-Чукотки. У 2009 році стався небачений до того викид фекальних мас в повітря після перемоги України в УЄФА. Москалі намагаються всім впарити своє зловоння під видом природного газу, при цьому ще і нахабно вимагають якісь гроші.

Екологічні проблеми

В Україні як широко відомо екологічна криза (не плутати з не менш широковідомою економічною кризою), яка призвела до оміління рік та всихання дерев. Це на думку науковців, може вже в найближчому часі змусити Україну зменшити обсяги утоплення і повішення москалів у двоє. Ідуть активні пошуки альтернатив.

Це цікаво

 • Є підозри, що Дон Бас є таємною зброєю москалів. Дон Бас заперечує свою спорідненість з москалями, але при цьому відмовляється проходити генетичну і фінансову експертизу.

Способи вбивства москалів

Москалі така холера, що їх треба якось вбивати. Але звичайні способи для цього не годяться. Ось перелік способів їх убивства:

Література

 • Бандера С. К. «Убивство москалів для чайників». Видавництво «Діалектика». М., 1995
 • Шухевич Р. Й. «Розкажи мені смереко…». Серія: «Україна, очима москалів». Видавництво «Криївка»., М. 1942
 • Ктулху Ф. Р."Р’льех-Москва". Видавництво: «Рьлех Видав». М., 2000
 • Хата Г. В. «Коли москалі служать науці». Видавництво: «Веселка». М., 1978

Виноски

 1. Абсолютно модне слівце просунутого руссскага