Маразм

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Літера ЙИ.png
В Інциклопедії є «Портал:Маразм»
«Да здравствуєт разум, да зґінєт маразум!»
~ москальські браття мєньшиє про маразм
«Маразм? Не бува таких хвороб у Туркмен-Пашів»
~ Запорізькі козаки про Нурсултана Назарбаєва
«О!.. Які дивні ці москалі!»
~ Запорізькі козаки про маразм
«Самі ви лосі! Нам подобається!!!11один»
~ Скажені кролики про маразм

Маразм(з лат. маразміо — «тугодумство»)(також мара́зам, мара́зум) — це поступеве перманентне переростання верхньої голови у нижню дупу — спочатку за формою, потім за змістом, цією хворобою хворіє, більша половина населення планети.

Перебіг хвороби[псув.]

  • Спочатку поцієнт вважає, що він Великий Гуру, Рама, Сансей (Аделаджі), джедай, КЕП
  • Потім до Гуру додається ускладнення у вигляді склерозу — хороший діагноз, коли ніц не болить, і щодня новини, сюрпризи, каченятка з Діснея і крольченятка з Плейбоййа. Це сама прекрасна стадія — мрія будь-якого юного маразматика
  • Впадання в дитинство: це коли у Вас, шановного головного менагера всія компанії, забрали на робочому столі віслючка з пищиком, і так: падлюки — і не віддали.
Іллі Членін в радісних обіймах маразму.

Такі люди[псув.]

Як правило, ніхто з великих людей (на те вони і великі люди, у них же мозок!) не застрахований від раку передміхурової залози від маразму.

Рятує від маразму лише пранці [1] чи СНІД [2].

Проте, твердження не остаточне, оскільки, скажімо, Ляксандра Ригоровіча Македонського сифіліс врятував (в маразм впасти той не встиг), а от Владіміра Іллі Члєніна — ні. Цей таки пізнав радощі як сифілісу, так і маразму [3].

Див. також[псув.]

Примітки[псув.]

  1. сифіліс
  2. СНІД — хвороба, що, як і Фрідріх ЕнгельсСон, пішла від мавп
  3. Повне вилікування від маразму — то ніц, а от веселого гумору таки придає періодичне — раз на 28,5 хв. — постукування поцієнта ломом чи цвяхосмиком легенько по тім’ячку. Гуцули замість лома можуть використовувати когута, решта більш юних народів — ікластого пінгвіна, а скажені кролики — вантуза.