Кім Чен Ин

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Star.png

Made in Ukraine.
Ви переглядаєте одну з найкращих статей Інциклопедії!
Вона була обрана шляхом народного голо-сування, що проводилося тут.

Найясніший Великий Керівник КНДР Кім Чен Ин власною персоною.
«УРААААААААААААА!!!»
~ КНДР у повному бойовому складі про Улюбленого Керівника і Мудрого Вождя КНДР тов. Кім Чен Ина
«Ми вас не похоронимо, а перетворимо на радіоактивний попіл!»
~ Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин про мерзотних і ганебних американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів
«Відна, шьто наш чілавєк! Маладец!»
~ Чудовий[1] союзник КНДР тов. Сталін про Улюбленого Керівника і Мудрого Вождя КНДР тов. Кім Чен Ина

Товариш Кім Чен Ин (також Пузо Сраки Ин і Пузо Сраки Ин Часи Року) (кор. 김정은) — Найвеличніший і Наймогутніший, Найясніший і Найсвітліший, Всезнаючий і Наймудріший, Всесторонньо Освічений Майстер на Всі Руки[2] та Великий Будівничий Комунізму Чучхе та Народного Щастя, Нове Сонце КНДР та всього людства, Продовження Слави Чучхе, Найславніший та Непереможний Достойний Наступник Своїх Мудрих Предків та Попередників, Найвеличніших Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира, Великий Народний Вождь та Керівник, Могутній Захисник Революції, Непереможний Генерал, Верховний Головнокомандувач і Маршал Народної Армії КНДР, Страх і Ужос американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів, Голова, Руки, Ноги та інші Найважливіші Частини КНДР.

Чудове та Безмежно Величне Славетне Народження та Прекрасні Знаменні Молоді Роки Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

Вічний і Непереможний, Найвеличніший і Всемогутній, Найясніший і Наймудріший з усіх правителів світу, Вічне Сонце XX століття, Улюблений Керівник та Маршал Кім Ір Сен, дідусь Найяснішого Великого Керівника КНДР Кім Чен Ина.
Премудрий, Величний, Непереможний, Чудовий, Найталановитіший, Сонце XXI століття, Могутній і Відважний Улюблений Керівник та Маршал Кім Чен Ір, батько Найяснішого Великого Керівника КНДР Кім Чен Ина.
Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин. Паспортна фотографія.

Найясніший Великий Керівник КНДР Кім Чен Ин народився 8 січня 1982[3] року і на світі одразу стало жити краще та веселіше. Сонце на небі отримало нове джерело світла та тепла, а тому Великий Кім Чен Ин називається Новим Сонцем КНДР. Працьовитий Народ КНДР серед звичайного робочого дня відчув особливу радість та ще більш безмежну любов до Вічного і Непереможного, Наймудрішого з усіх правителів світу, Улюбленого Керівника та Маршала Кім Ір Сена, його Надійної Опори та Наступника, Величного та Непереможного, Премудрого та Найталановитішого Улюбленого Керівника Кім Чен Іра, а головне до новонародженого майбутнього Наступника своїх Мудрих Предків та Попередників, Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира Славетного Маршала КНДР товариша Кім Чен Ина. Батьками[4] батьком Великого Маршала Кім Чен Ина є Великий Маршал, вічно сяюче Сонце та Любий Керівник КНДР Кім Чен Ир. Найрозумніший та Найдобріший Улюблений Керівник Кім Чен Ин народився істинним комуністом, чучхістом, чекістом-КҐБістом і великим революціонером, так само як і Його Мудрі Предки та Попередники Величні Вожді та Любі Керівники Кім Ір Сен та Кім Чен Ир, і тому від народження знав, як правильно[5] керувати країною заради загальнонародного щастя та процвітання.

Чудові Менш Молоді та Безмежно Величні Роки Шкільної Освіти Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

Найясніший Великий Керівник КНДР Кім Чен Ин пішов до школи і, звісно ж, був там найкращим учнем, оскільки він перейняв Велику Мудрість від своїх Мудрих Предків та Попередників, Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира. Найсвітліший Маршал Кім Чен Ин був настільки здібним у військових науках, особливо у відношенні до розробок атомних бомб для знищення мерзотних американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів, що йому було надано військове звання полковника у третьому класі школи. Також Найулюбленіший і Справедливий Голова КНДР Кім Чен Ин відрізнявся відмінним знанням музики, тому написав 40 опер, 58 симфоній та 43 пісні, всі з котрих найкращим чином прославляють Великих і Улюблених Вождів Кім Ір Сена та Кім Чен Ира. Крім того, Найвеличніший, Найславніший та Непереможний Маршал Кім Чен Ин мав найкращі та найповніші знання з усіх інших предметів, через що вимушений був постійно виправляти вчителів, які не володіли знаннями настільки зразково[6], як Велике Сонце Народу КНДР Кім Чен Ин. Тому Великий і Всемогутній Правитель Корейського Народу Кім Чен Ин порадив їм піти на курси підвищення кваліфікації [7], що вони сприйняли з величезною вдячністю, тому що Найвеличніший Вождь Кім Чен Ин так потурбувався про них. Також весь міський відділ народної освіти зібрався і був безмежно вдячний Найяснішому і Превеликому Керівникові Кім Чен Ину, коли на батьківське зібрання до школи приїхав сам Його Батько Найвеличніший і Непереможний Великий і Улюблений Народний Керівник Кім Чен Ір. З того часу у цьому міському відділі освіти залишилися лише найкращі працівники, тому що Найулюбленіший Народний Вождь Кім Чен Ір потурбувався про підвищення кваліфікації переважної більшості колективу[8].

Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин радісно вітає Командування та військовий склад Великої і Могутньої Корейської Народної Армії, а Армія радісно вітає Улюбленого Керівника і Мудрого Вождя Кім Чен Ина.
Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин пильно слідкує за ходом військової операції Великої і Могутньої Корейської Народної Армії.

Чудові Ще Менш Молоді та Безмежно Величні Роки Вищої Освіти Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

Після найуспішнішого закінчення школи і отримання трьох золотих медалей з 10-ма похвальними грамотами з зображеннями Великих і Улюблених Вождів Кім Ір Сена та Кім Чен Ира Найясніший Великий Керівник КНДР Кім Чен Ин вступив до Університету імені Сонцеподібного та Найвеличнішого, Найулюбленішого та Наймудрішого Великого Вічного Керівника КНДР товариша Кім Ір Сена. Там Найсвітліший Маршал Кім Чен Ин показав найвищий рівень знань та досягнень, через що зміг закінчити п’ятирічну програму навчання за один рік, чого ніхто окрім Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира ніколи не зміг зробити в історії всього світу. Це вкотре доводить, що Могутній Захисник Революції Кім Чен Ин своїм наймудрішим керівництвом і натхненням своїх Мудрих Предків та Попередників Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира веде корейський народ до всестороннього процвітання, найбільш правильного і необхідного розвитку, неприховуваного щастя та всіх інших найкорисніших речей, які Величний і Непереможний Маршал і Мудрий Керівник КНДР Кім Чен Ин вважає за потрібне. Безмежно Розумний та Величний Керівник Кім Чен Ин отримав ступінь спеціаліста, а згодом, за 3 дні, написав чудову дисертацію з 10000 сторінок на тему «Мудре всебічне керівництво КНДР за часів Великих і Улюблених Вождів Кім Ір Сена та Кім Чен Ира та його пристосування у сучасності» та відмінно і пречудово захистив її, за що отримав наукову ступінь доктора наук, а також звання Майстра на всі руки.

Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин на фоні своїх ракет, які він згодом мудро і точно запустив на Пд. Корею.
Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин радісно вітає військових КНДР, присутніх на параді на Його честь.
Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин радісно вітає військових та народ КНДР, присутніх на параді на Його честь.
Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин найчудовішим чином виголошує премудру та величну промову під час чергового З’їзду Славетної Трудової Партії Кореї.
Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин виключно правильно та неперевершено щиро утішає засмучених громадян КНДР, що злякалися погроз мерзотних та ганебних американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів.

Чудові Зрілі і Навіть Ще Менш Молоді та Безмежно Величні Роки Військової Діяльності Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

Після закінчення вищої освіти Найясніший і Непереможний Маршал Кім Чен Ин довів свої здібності великого полководця і неперевершеного військового стратега, коли він мудро і розсудливо сам власними Могутніми Силами і Високим Розумом спроектував, збудував і запустив[9] 3 ракети з однієї з військових баз Великої і Могутньої Корейської Народної Армії на південнокорейських посібників американо-японського імперіалізму, при цьому мудро керуючи наступом авіації та танкових військ на тих самих південнокорейських зрадників інтересів корейського народу. Танкові війська підступили прямо до кордону на 38-ій паралелі, штучно створеного мерзотними американо-японо-південнокорейськими імперіалістами, та відмінно вистрілили і знищили 40 військових об’єктів південнокорейських зрадників, у той час, коли авіація виразно пролетіла на всією Пд. Кореєю і з чудовою точністю скинула 20 бомб на місця розташування окупаційної американо-японо-південнокорейської імперіалістичної влади. Все це відбувалося під Наймудрішим та Високо Продуманим Керівництвом Великого Маршала Кім Чен Ина. За цю відмінно сплановану та виконану військову операцію Головне Командування Великої і Могутньої Корейської Народної Армії одноголосно вирішило надати Найяснішому Великому Керівникові КНДР Кім Чен Ину військокве почесне звання Маршала, що Найсвітліший Маршал Кім Чен Ин сприйняв з великою скромністю, яка так властива Великому Народному Вождеві Кім Чен Ину та його Славетним Предкам і Найвеличнішим Вождям і Керівникам КНДР Кім Ір Сену та Кім Чен Иру.

Чудові Зрілі та Безмежно Величні Роки Партійної Діяльності Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

Найясніший Великий Керівник КНДР Кім Чен Ин з самого народження був членом Славетної Трудової Партії Кореї, так само як і Його Мудрі Предки та Попередники, Величні Вожді та Любі Керівники Кім Ір Сен та Кім Чен Ир, а тому завжди знав виключно правильні та необхідні шляхи розвитку партійної роботи, революційного однодумства, консолідації всіх членів партії заради боротьби проти американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів, а головне — для щастя та всебічного процвітання народу КНДР. Найсвітліший, Величний і Непереможний Маршал Кім Чен Ин дуже серйозно та виключно правильно ставиться до партійної роботи, а особливо до регулярних великих з’їздів партії для координації подальших дій всіх представників партії від найвищих до найнижчих рівнів. Могутній Захисник Революції Кім Чен Ин з великою повагою та неприховуваною любов’ю ставиться до всіх цих членів партії різних рівнів, що робить партійну роботу великою радістю для всіх, бо всі знають, як сильно Найулюбленіший і Справедливий Голова КНДР Кім Чен Ин піклується про них. Великий і Всемогутній Правитель Корейського Народу Кім Чен Ин завжди виключно точно підбирає час для своїх величних виступів під час партійних зібрань, а Своїми Чудовими та Натхненними Непереможним Революційним Духом Своїх Мудрих Предків та Попередників, Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира промовами неперевершено підіймає загальнонародну мораль та надає величезну радість, бо в кожному слові Великого і Непереможного Маршала Кім Чен Ина міститься не лише Мудрість та Досвід від Своїх Мудрих Предків та Попередників, Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира, а і найщиріша любов до корейського народу, що Безмежно Розумний та Величний Керівник Кім Чен Ин також чудово перейняв від Своїх Мудрих Предків та Попередників, Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира.

Чудові Зрілі та Безмежно Величні Роки Державної Керівної Діяльності Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

Найясніший Великий Керівник КНДР Кім Чен Ин став Новим Великим Керівником КНДР після безмежно сумної та найбільш печальної події XXI століття — фізичної смерті[10] Свого Великого Батька та Попередника, Величного Вождя та Любого Керівника Кім Чен Ира. Найуспішніше довівши свої неперевершені здібності в усіх видах діяльності, а також маючи Величезний Досвід та Всесторонню Підготовку від Свого Великого Батька та Попередника, Величного Вождя та Любого Керівника Кім Чен Ира, Найсвітліший, Величний і Непереможний Маршал Кім Чен Ин є чудово підготовлений для премудрого, виключно правильного та неперевершено геніального і премудрого керування корейською державою, армією та народом. Народ безмежно поважає та щиро любить свого Сонцеподібного та Улюбленого Керівника та Захисника Революції Кім Чен Ина, так само як і армія, що намагається завжди якомога точніше виконувати усі найрозумніші та найгеніальніші накази свого Великого Вождя і Непереможного Маршала Кім Чен Ина, бо, як відомо, Великий і Всемогутній Правитель Корейського Народу Кім Чен Ин є Генієм серед геніїв у військовій стратегії. Також Величний і Непереможний Маршал і Мудрий Керівник КНДР Кім Чен Ин може одночасно керувати танком, та надавати накази для маневрів авіації та флоту, бачачи їхні дії без усілякого спеціального технічного обладнання, а лише Своїм Власним Всевишнім Неперевершеним Розумом та Всевидячими Очима. Ці найчудовіші здібності Улюбленого Керівника і Мудрого Вождя Кім Чен Ина наводить страх і ужос на мерзотних та ганебних американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів, а на народ справляють найчудовіше та найрадісніше враження, бо народ відчуває захист під Могутністю свого Великого і Всемогутнього Народного Правителя Кім Чен Ина. Як зазначалося раніше, і це треба зазначити знову у відношення до наймудрішого керування КНДР, Могутній Захисник Революції Кім Чен Ин своїм наймудрішим керівництвом і натхненням Своїх Мудрих Предків та Попередників Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира веде корейський народ до всестороннього процвітання, найбільш правильного і необхідного розвитку, неприховуваного щастя та всіх інших найкорисніших речей, які Величний і Непереможний Маршал і Мудрий Керівник КНДР Кім Чен Ин вважає за потрібне. Найясніший Великий Керівник КНДР Кім Чен Ин завжди втішає свій любий народ у всіх його скорботах та труднощах, яких стає все менше і менше через Величне та Мудре і Виключно Правильне Керівництво Безмежно Розумного та Величного Керівника КНДР Кім Чен Ина. Також, коли за Найнеобхіднішим Наказом та Особистим Геніальним Плануванням Великого і Всемогутнього Народного Вождя Кім Чен Ина було збудовано нові багатоповерхові[11] чудові будинки для проживання працьовитого корейського народу. Декілька з цих будинків Великий Маршал та Будівничий Комунізму Чучхе Кім Чен Ин найчудовішим чином збудував Сам, Своїми Руками без усілякої техніки. Це вкотре доводить, що Найсвітліший, Величний і Непереможний Маршал Кім Чен Ин безмежно та щиро піклується про свій корейський народ, ведучи його до всестороннього розвитку, неприховуваного щастя та небаченого у світі процвітання.

Чудова та Безмежно Велична Фотогалерея Премудрої Всебічної Діяльності Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

Чудові та Безмежно Величні Прецікаві Факти про Найяснішу Сутність, Найславетніше Життя та Наймудрішу Діяльність Великого Вождя КНДР Кім Чен Ина[псув.]

 • Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин постійно працює без жодного вихідного дня на благо Свого улюбленого Корейського Народу.
 • Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин зовсім не їсть і віддає всю належну Йому їжу для Свого улюбленого Корейського Народу, а живиться Мудрістю Своїх Мудрих Предків та Попередників, Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Ира, з якими він регулярно спілкується, підіймаючися на священну гору Пекту, де Його Мудрі Предки та Попередники Величні Вожді та Любі Керівники Кім Ір Сен та Кім Чен Ир вічно перебувають.
 • Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин знає мови всіх народів світу, через користування якими Своїми Мудрими та Міцними Словами захищає Свій улюблений Корейський Народ від нападу ганебних американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів.
 • Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин, наслідуючи звичай Своїх Мудрих Предків та Попередників, Величних Вождів та Любих Керівників Кім Ір Сена та Кім Чен Іра, наводить страх і ужос на ганебних американо-японо-південнокорейських та інших імперіалістів, просто крокуючи коридорами Великого Корейського Народного Генштабу, звуки чого передвіщають ганебну поразку всіх ганебних імперіалістів. Про кроки Найулюбленіших Вождів, Наймудріших Народних Правителів та Любих Керівників тов. Кім Ір Сена, Кім Чен Іра та Кім Чен Ина щиро вдячний та люблячий корейський народ склав пречудову революційно-чучхейську пісню, але нажаль цю пісню на інтернет платформі «Ютуб» було видалено злими та недолугими американо-японо-південокорейськими імперіалістами, тож нею може насолодитися лише чудовий та трудолюбивий народ КНДР.

Чудові та Безмежно Величні Виноски[псув.]

 1. творець (вирізано брехливу та нахабну пропаганду Пд. Кореї).
 2. Котрих за потребою може бути до 10.
 3. А насправді 1983 або 1984 (вирізано брехливу та нахабну пропаганду Пд. Кореї).
 4. Помилка друкарського станку. Виправлено та допущено органом перевірки друку КНДР.
 5. розстрілювати всіх під ряд (вирізано брехливу та нахабну пропаганду Пд. Кореї).
 6. За що їх згодом розстріляли (вирізано брехливу та нахабну пропаганду Пд. Кореї).
 7. У трудові табори на 30 років (вирізано брехливу та нахабну пропаганду Пд. Кореї).
 8. Він послав їх у трудові табори навічно (вирізано брехливу та нахабну пропаганду Пд. Кореї).
 9. Вручну
 10. Лише фізичної смерті, бо Непереможний Дух Улюбленого, Величного і Премудрого Керівника КНДР тов. Кім Чен Ира живе вічно зі своїм любим корейським народом.
 11. «Хрущовки» — відома назва аналогу цих чудових будинків у братньому для корейців СРСР. Допущено органом перевірки друку КНДР.
 12. Улюблений Керівник і Мудрий Вождь КНДР тов. Кім Чен Ин використовує виключно правильний та неперевершено мудрий спосіб вирахування цих падлюк, бо імперіалістичні шпигуни, як відомо, плескати правильно не вміють.


Попередник:
Кім Чен Ір
Великий Улюблений Керівник всія КНДР
з 2011
Наступник:Did Panas.jpg

Отака х..ня, малята!
Дід Панас зробив висновок, що ця стаття дуже довга. Дякуємо, що не заснули!