Кохання

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«І подивився він на неї як на янгола, і подивилась вона на нього як на гімно…»
~ кохання з першого погляду

Кохання — типова хвороба-наслідок життя. Зазвичай кохання нерозділене. Розділене кохання з’являється тільки у казках та мультиках. Заручаються люди взагалі, іноді, без кохання (що пояснює швидке розлучення).

Псевдокохання[псув.]

Псевдокохання існує в кількох видах. Один з видів псевдокохання — це коли два місяці позустрічалися, заручилися та через тиждень розійшлися. Інший вид трапляється зазвичай у молодих жеребців людської породи на «таньчях у клюбі». Бажаючи потримати якусь дівку за цицьку, вони починають переконувати, що її кохають. Механізм дії цього виду псевдокохання ще й досі не вивчений, але дівки ведуться.

Наслідки хвороби[псув.]

В залежності від ступені зараження коханням, наслідки різні. У великих порціях нерозділене кохання може призвести до смерті. Якщо ні — в людини з’являється певний імунітет, який допоможе при наступному захворюванні. Іноді імунітет не з’являється. Це називається СНІД — Спілка Недоумків І Дибілів, але вчені доводять, що десь в цьому скороченні має бути слово «імунодефіцит». Де саме — вчені ще досі не визначили

Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.

Примітки[псув.]

  • Копія оцієї сторіночки.
  • Автор заснув. Тому прийшов пацан, який написав, що аніме яке зверху, 7+.