Китай

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Made in China
Прапор Китаю Герб Китаю
Прапор Герб
Девіз: Сила у розмноженні
Гімн: Гімн Китаю
Розташування Китаю
Столиця
(та найбільше місто)
Пепін
Офіційні мови китайська
Державний устрій Маразматична Парламентська Республіка
 - Вічний Президент Мао Пез Дун
 - Прем’єр-міністр ?
Незалежність  
 - Від себе завжди 
 - Залежність від Комунізму 1949 
Площа
 - Загалом Безкінцево багато км² (3)
 - Води (%) багато
Населення
 - оцінка 2010 р. Число Пі без коми (2)
 - Щільність 10000000/км²
Валюта китайські зелені чоловічки (СІG)
Часовий пояс (UTC+8)
Домен Інтернет .cn
Телефонний код +86

Китай (кит. 中華人民共和國, англ. — Made in China) — величезна країна з величезною кількістю вузькоглазого населення. Знаходиться ... усюди далеко на сході.

Історія[псув.]

Історія Китаю бере початок з Й#Х знає якого століття до н/е. В той час перші китайці вигадували повну фігню свою культуру та якусь шнягу письмо. Історики стверджують, що Китайська цивілізація виникла ~5000 років тому, при тому що самі китайці втримуються від коментарів.

Правителі Китаю[псув.]

З давніх часів Китай був смітником могутньою державою, якою керували (в цьому порядку): Яа, Яб, Яв, Яг, Яґ, Йад (критично ставився до держави), Яе-е (естонець за походженням), Яє (був великим філософом і довів своє існування), Яж (хотів як краще), Яз, Яи (трохи дурнуватий був), Яі (його молодший брат), Яї (молодша сестра), Як, Ял-х (ставився критично до себе), Ям, Ян, Яо, Яп, Яр, Яс, Ят, Яу, Яф і Ях (обидва німецького походження), Яц (без коментарів), Яч і Яш (рідні брати), Ящ (вантажник, згодов мав потомка за ім’ям Ющ), Яь (для правителя був занадто м’яким), Яю, Великий і могутній ЯЯ (можливо теж німецького походження), Чай Кан Ші та Мао Цзедун. Всі інші після Мао Цзе Дуна навіть не варті згадки.

Сучасний Китай[псув.]

Зараз Китай намагається всіма силами знищити економіку усіх інших країн. Саме тому в Китаї виготовляється все не тільки китайське, а ще й італійське, французьке та багато іншого.

Як відомо, Китай — формально комуністична держава з маразматичною парламентською формою правління. Посмертним Президентом Китаю є Мао Пез Дун — один із найвідоміших комуняк Всесвіту. Але іноді вважається, що після смерті Мао Пез Дун не тільки пішов з життя, але і забрав китайський комунізм з собою, бо зараз комунізмом у Китаї і не пахне.

Гімн Китаю[псув.]

Без коментарів (український переклад)...

Разом нас багато — нас не подолати!

Фальсифікаціям — ні! Махінаціям - ні!
Понятіям — ні! Ні брехні!
Мао Пез Дун! Мао Пез Дун!
Це — наш президент. Так! Так!

Разом нас багато — нас не подолати!

Ми — не бидло, ми — не козли.
Всі ми - Китаю доньки і сини.
Зараз чи ніколи — годі чекати!
Разом нас багато — разом нас не подолати!

Разом нас багато — нас не подолати!

Цікаві факти[псув.]

Чи знаєте ви, що за 1 день в Китаї з’являється 8 млн. дітей? Це робиться для того, щоб коли діти виростуть, вони мають захопити Росію і розпочати війну з Великою Республікою Казахстан. До речі схід Росії вже давно контролюється Китаєм і Казахстаном, при чому цар про це навіть не здогадується. А ще в Китаї виготовляється 99,9% всієї продукції світу.

Пролетарі усіх країн, єднайтеся!