КарлСон Маркс

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук
Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

КарлСон Маркс власною персоною

КарлСон Маркс — засновник марксизму-джедаїзму. За сумісництвом інтим-друг, соратник і сіамський близнюк Фрідріха ЕнгельсСона, зрощений з ним бородами. Майстер-джедай. Матеріаліст. Істеричний діалектіст. Знатний поціновувач усіляких ніштячків.

Творчість[псув.]

Карлсон, Енгельсон та ніштячки. На зеленому тлі видно пропелроїд бульбулятора виробництва фашисської колонії в Гондурасі
Карлсон та Енгельсон вирішують заббабахати Маніхвеста

Розпочали впарі з Фрідріхом ЕнгельсСоном, вирішивши заббабахати Маніхвеста.

Після розділення борід відомий як автор багатотомного еротичного роману «Шкапі — таль!», де досліджує економічні причини того, що ЕнгельсСон (власник заводів, газет і пароплавів) не ділиться з ним своїм легконажитим майном.

ВИСНОВОК, єдино-вірний і логічно зобумовлений, простий і зрозумілий пролетаріату

«Все відняти і поділити» [1].

Темний бік[псув.]

Володів Маною (різновидом сили), яка була зосереджена в бороді (спільно з ЕнгельсСоном до розділення) і вусах.

Ставши майстром Мани, в «Маніфесті 0,5-містичної хартії» (спільно з ЕнгельсСоном) виклав загальні принципи матеріалізації духів і роздачі слонів. Для ілюстрації створив якусь незрозумілу хрінь, оживив те, що створив, за допомогою Мани і відправив оте бродити по Європі (див. Привид комунізму).

Жив на даху, в маленькій комірці з намальованим на полотні вогнищем (картина пізніше була впарена на аукціоні Сто-біс невідомому колекціонерові Абрамовичу за 14 млн. гондураських тугриків).

У шестидесятих займався повітряною контрабандою фісташок до Європи за допомогою вбудованого в спину джетпака [2].

Був відомий під іменами Борода, Бородатий Чорт, Чортів Бородань, Говард Маркс, Алан Мак-Карті, Пол МакЛауд, він же Манька Аблігація, він же Бруно Шульц, він же Курв Шобздох. Новітні перевтілення — Баба Яга і Ксенія Собчак [3].

На гроші, виручені від контрабандних перевезень, КарлСон літав на Марс, прив’язавши до спини вентилятор. Бачив там зелених чоловічків і Льоню Космоса. Детально описує враження від експедішн в п’яти томах зібрання власних творів. Метою мегаперельотів було дізнатися: звідки з назви цієї планети пропала буква «ки». Результати досліджень затерті КҐБ як такі, що не мають архітектурно-історичної цінності, і можуть розповсюджуватися на власний розсуд.

Старий, але живий.

Вічно живий[псув.]

Невдячні сусіди не прийшли на похорони КарлСона. Проте в землю було покладене лише тіло. Душа Маркса вічно живе у пам’яті народній. Доказом є ударно-працююча тортово-цукеркова фабрика ім. К.Маркса по '- Рошенка та однойменна вулиця в селі Тарасівка Києво-Святошинського району. А також дебаркадер, що його ось вже п’ятий рік поспіль КМДА погрожує відчалити від Набережно-Хрещатицької вулиці подалі в Дніпро.

Виноски[псув.]

  1. Пролетаріят при цьому навіть не здогадувався, що особисто йому поділять на нуль, а на нуль ділити не можна.
  2. Різновид побутового бульбулятора. Виготовлявся на підприємствах ВПК Гондурасу і перевозився у Двочленію скаженими кроликами.
  3. Дехто з русинських вчених вважає, що Сердючка також, але то є ніц.

Пролетарі усіх країн, єднайтеся!