Йожик Женя

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Bydlo39.jpg

Валера Лисогір із Тригір’я — лох.
Деяка інформація із цієї статті відома лише вузькому колу людей.

Фото Йожика Жені на паспорт
«Він - всесильний!»
~ Чак Норіс про Йожика Женю
«Он єдінственний, ково я уважаю.»
~ Жириновський про Йожика Женю
«АААААААААААА! Рятуйте!!!»
~ Ктулху про Йожика Женю
«Слабаки!»
~ Йожик Женя про всіх
«Ніколи не бачив щоб хтось так знущався над українською мовою.»
~ Йожик Женя про Азрова
«Український талісман, віковічний наш талан...»
~ Поплавський про Йожика Женю

Йожик Женя (він же святий Євгеній, він же Євген Йосипович) — найнебезпечніший їжак на Землі. Відомий кримінальний авторитет. Бог для усіх злочинців і гопників, Творець японської горілки.

Біографія[псув.]

Народився у Джулинці у сім’ї наркоторговця Йосипа. Маленький Женя навчився від батька всьому найнеобхіднішому і не хотів іти до школи, але мати змусила Йожика Женю навчатися. Як не дивно він закінчив школу із золотою медалью (бо в такому разі батьки куплять йому мотоцикл). У 4 класі був гітаристом у гурті «О, вуха!»..На випускному зайнявся сексом із молодою вчителькою історії Мариною Сергіївною, про яку мріяв з 3 роки. Грошей, що дав батько на мотоцикл не вистачало, тому Йожик Женя закінчивши медінститут влаштувався працювати лікарем і став торгувати органами, але невдовзі про це дізнався його начальник(з яким Йожик Женя не хотів ділитися) і здав його СБУ. Щоб не попасти на зону Йожик Женя мігрує в Японію. Перебуваючи далеко від України і сумуючи за горілкою почав гнати самогон із японських трав що отримав назву «саке». Одного разу Йожик Женя по п’яні згвалтував подругу Ктулху. Щоб помститися за подругу Ктулху вирішує зохавати Йожика Женю, але той запхнув Ктулху у трилітрову банку. Згодом на прхання батька їде в Америку, щоб продати 100 кг кокаїну. Чак Норіс на прохання ЦРУ намагався зашкодити Йожику Жені але той побив Чака до коми. Повернувшись на Україну, зловив Черновецького, запаяв у консервну банку і відправив його додому.Наступного дня грабує Приватбанк і викрадає 2 мільйона доларів. За це він опинився на зоні в одній камері з давнім знайомим — Михайлом Поплавським і вивчив напам’ять усі його пісні.Через місяць вони разом тікають на волю і переховуються в Гондурасі.Наступного року Йожик Женя нелегально перетнув російський кордон і потрапив у Москву. Там він викликає Жириновського на змагання «Хто краще матюкається» і перемагає, але одразу ФСБ депортує Йожика Женю на Україну. Там його зачекався Ктулху, що вибрався з трилітрової банки, проте Йожик Женя знову запхнув Ктулху вже в півлітрову банку. У 2009 намагався стати головнокомандуючим Війська Польського однак йому цього не вдалося. У 2010 році виграє у Ахмета Рінатова у карти двох качурів гопників — Сєрого і Покручня. За їх допомогою у 2013 році Йожик Женя захопив Місяць і став Місячним Імператором. Пізніше він захопив Ватикан і був зачислений до святих своїм намісником — новим Папою Римським Франциском.

Власність[псув.]

Зараз Йожик Женя є власником:

Родичі та знайомі[псув.]

  • Йожик Йосип — батько Йожика Жені. Був наркоторговцем, вийшов на пенсію. Зараз живе на Канарах
  • Йожик Тарас — старший брат Йожика Жені. Працює у ФСБ.
  • Бьянка — дівчина Йожика Жені, співачка.
  • Сєрий— сильний білий качур-гопник, працює на Йожика Женю.
  • Покручень — розумний качур-покруч, ватажок дяківських гопників, працює на Йожика Женю.
  • Франциск — Папа Римський, Намісник Йожика Жені у Ватикані.
  • Дарт Вейдер — колишній однокласник та найкращий друг Йожика Жені.

Див. також[псув.]


Попередник:
Посада затрверджена
1й Імператор Місяця
28 08 2013 — скільки захоче
Наступник:
'


Kasha.png

Каша
Текст у статті злився у монотонну, абсолютно нечитабельну кашу. Задля пониження пониклості прописано розбавити текст окропом картинками, абзацами, розділами та іншими цікавими речами.

Wikipedia64.png

О! Де я?
На цю статтю нема посилань. Це робить її малодоступною і нікому не потрібною.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.