Журікі

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вот оні ґдє у мєня, Ваши журікі
«There is no brain.»
~ Neo про журіків
«Нафуй-нафуй...Фсіх хнати свяхофмиком!»
~ Юїй Ууценко про журіків Печерського райжурі

Журікі — група, начебто, людей (5-10) позбавлених почуття гумору, емоцій, справедливості, відчуття часу, простору, голоду та холоду, яким дають в руки таблички з нанесеними на них спеціальними рунами [1].

Відмінності[псув.]

За допомогою цих табличок журікі і висловлюють свої емоції, яких (див. вище) вони позбавлені. Чим, в принципі, й виносять рішення відносно бригад КВК. Значення рун відоме ікластим пінгвінам, скаженим кроликам і самим журікам. Тому не зафіксовано жодного випадку, коли рішення задовільнило якусь бригаду.

Походження. Персоналії[псув.]

Першим в світі професійним журіком був Мойсей Юлій Саламонович Цезар, який потім вознісся за журіківський столик, чим і породив усіх решту журіків.

Звісно, в багатострадальній історії не завжди існував КВК. Але, як і багато чого іншого, журікі-аматори існували до появи КВК.

Вони — аматори — готували підґрунтя до приходу більш професійних колег. В історії збереглися відомості про декого з них [2]:

Журікі-жмурікі
  • Понтій Пилат — поклав на долю Ісуса табличку і вмив руки. Як результат, розіп’яли Христа.
  • Михайло Тухачевський — на тамбовських селянах перевіряв квінтесенцію, що в хімічній війні виживуть лише таргани [3]
  • Троцький Лев Давидович — повторюватися зайве.
  • Товариш Жюков — цей перевіряв квінтесенцію про тарганів опісля ядерного вибуху.
Із нині здравствующих

Виноски[псув.]

  1. І добре, скажімо, що таблички, а не ломи чи цвяхосмики
  2. Ми не беремо до уваги безіменних героїв, що розпинали друзів Спартака, рубали голови бунтівним опричникам, садовили на гак Козака Голоту чи лили до рота розплавлене олово зрадникам Москальської Батьківщини. Згадаємо лише журіків, що до нас дійшли їх скромні імена
  3. До речі, якщо таргани здатні пережити хімічну війну і ядерне бомбардування, яку ж хрінь ллють в аерозольні балончики проти тарганів???