Друже бобер

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Selected article.png

Це — добра стаття.
Ви переглядаєте одну з добрих статей Інциклопедії!
Вона була вибрана шляхом народного голо-сування, що проводилося тут.

Житель Бобруйська
Бобруйський бобер про попередню картинку
«З мене пиво!!!»
~ Барні № надцятий про бобрів
«Превід, Друже бобер»
~ всі про щось дуже знайоме
«Гей, Друже бобер»
~ хтось про бобра
«Ще раз назвеш мене геєм, всі зуби повибиваю»
~ бобер про попередню цитату
«Гей, Друже бобер»
~ гей про бобра
«Щераз назвеш мене бобром, всі зуби повибиваю»
~ гей про попередню цитату

Друзі Бобри — священні Білоруські тварини, які (за древньою місцевою легендою), заснували велике і могутнє місто Бобруйськ.

Легенда про заснування Бобруйська[псув.]

Передвиборчий плакат у Житомирі періоду Окупації

Бобруйчани (бобруйці, бобружителі) свято і наївно поклоняються ідолу платинового бобра, адже вважають, що прабобер заснував їх місто, збудувавши першу в Білорусі греблю на річці Бярезі́на. Відбулося це у рік створення Яца — 300000000000 до н. е.

Деякі науковці вважають, що до Бобруйська існує дорога, яка веде через пекельні випробування, зокрема апстінку… До речі, у 2004 році в Бобруйську відбулися вибори мера Бобруйська. Згодом бобри окупували Житомир, але житомирчани відбили атаки.

Телекар’єра[псув.]

Коли все-таки цивілізація (а це булі більш ніж аццькі випробування) дісталась до бобруйська, то у місті почалась тоталітарична тотальна електрифікація рекламізація каналу місцевого телебачення «Бобруйськ ТБ» — єдиного каналу в світі, де не був Савва Шустрий(він просто не міг пройти шлях до Бобруйська (навіть на БТР)). Отож, першим роликом, якого пустили (а він дуже пручався) в прокат стала реклама зубної пасти «Кул-Гейтс», де знявся відомий місцевий бобер-актор Друж. Реклама починалась словами «Превід, Кремвіт Друже бобер!». Відтоді всіх бобруйських бобрів стали називати Дружами. Після потрапляння ролику до Інтернету цієї страшної інформації про Дружа-бобра дізнався весь світ, навіть Борат і монгольські хакери. Після світового визнання Друж-бобер і його Подружа-бобриха знялися у касовому бестстстстстселлері «Хреники з Барнії», де крім них знявся Барні № надцятий, і також заборгував їм пива. Саме після цієї страшної події бобри набули свого сучасного вигляду, зокрема після пасти «Кул-Гейтс» у них виросли гігантські зуби.

Сучасний бобер

Вироби бобрів і вироби з бобрів[псув.]

Почнемо з Того (не африканська країна), що самі бобри вироБЛ*ють дещо, окрім калу. В основному це — греблі, найвідомішою з яких є Вавилонська греБЛ*, але 11 вересня якогось року цю вежу зруйнували терористи Самого-з-усами Бена як чорт від Ладана. Після цієї події у світі почався повний ХАУС. Але все-ж дещо вироБЛ*ють із бобрів, а саме:

  • шуби
  • шапки (які збивав свого часу Дон Бас)
  • ХренНесі (хрін знає з чого його роБЛ*ть)
  • орбіт зі смаком бобрів (а також білочок і їжачків)
  • Цукерки «Пташине молоко — не коров’ячі яйця» (абсолютно незрозуміло, до чого тут бобри, можливо тут є якась особиста неприязнь Порошенка до Бобрів).

Історичний аспект[псув.]

Бобри мають довгу історію. Але факти є факти. У повній версії роману «Колобок» згадується, шо в ті часи ніяких бобрів не існувало. Отже напрошується логічний висновок, що бобри є однією з гілок еволюції людини… А саме будівельників. Хлопці настільки захопились роботою, що не помітили, як перестали бритись, митись, матюкатись, кохатись і ходити в клюб. Відомим археологом М.Хвойко було знайдено скелет людини з великими зубами і хвостом. (Він їх сам шурупами при*башив, але хіба це когось цікавить?) Але дана знахідка довгий час знаходилась в страшній таємниці, поки одного разу архе-лор-ог не поміняв його на тетріс. Після довгих суперечок, глибоких доводів, енциклопедичних даних і пакетику коноплі «От Начяльніка», команда експертів все ж таки довела, що бобри пішли саме від людей. Ура! Але до недавнього часу було відомо, що від людей у бобрів лишилась тільки здатність бувати житла, але це же не все… Мало того, що воно в більшості випадків — Емо, так були зафіксовані випадки сексуальних антрАктів даного виду з людьми…У жінки наробився хлопчик — Василь Кул-Гейтс. Що здійснило революцію у вивченні ОБЖ.


Хотілося б закінчити всю цю непотрібну писанину відомою приказкою: «Вбий Стена бобра — врятуй дерево» Навпаки: «Зїж дерево — врятуй бобра».

Гелерея[псув.]

Дивіться також[псув.]