Друга Світова Війна

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук
Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

Хер Гітлер і товариш Сталін у постановці «Друга Світова Війна».

Друга світова війна — високобютжетна постановка трупи «Третій Рейх», яка з тріском провалилася на сценах Європи, Азії та Африки. Попри те, що членами трупи були відомі і багаті колекціонери, художники, чуйні та вірні сім’янини, а роль масовки виконували прекрасні треновані блондини з блакитними очима, постановку, що не витримала критики авторитетних метрів, вимушені були припинити. Відомий талановитий художник, а в результаті режисер та сценарист постановки А. Гітлер, не витримавши морального удару, покінчив життя самогубством. Подібна доля спіткала і його колег, які були розчаровані таким ставленням світової громадськості до своєї творчості.

Сценарій[псув.]

Як вже зазначено вище, сценаристом, а потім і режисером-постановщиком Другої Світової Війни є Адольф Гітлер — людина надзвичайного таланту та мистецького чуття. Пан почав писати сценарій на кільканадцять років раніше, ніж вперше зміг його реалізувати. Попри те, що в перших періодах довелося переробляти назву, сценарій відомий усьому світові під назвою «Моя боротьба».

Привід до реалізації[псув.]

Адольф Гітлер, як невимовно ексцентрична і обдарована мистецька фігура, дуже страждав через недосконалість навколишнього світу та несправедливості, що в ньому коїлись. Чергового удару і без того слабкому психологічному стану Фюрера завдали успіхи мазанини Черчиля, які на відміну від картин самого Фюрера, попри бездарність виконання надавали британському лідеру авторитету серед підлеглих.

Причини невдачі[псув.]

Головна причина катастрофи задуму полягає у масовому використанні заїжджених і набридлих своєю невиразністю художніх засобів. Абсолютно не витримують професійної критики естетично-недоцільні вбивства мільйонів людей. В той же час, не виявлено жодних новаторських мистецьких прийомів: вражає своєю дорядністю естетична невиразність облоги Ленінгаду, а масові спалення євреїв взагалі є повним несмаком і свідчать про творчий занепад організаторів процесу та бездарність його виконавців. Кидається в очі невимовна безталанність акторів і погано пророблені ефекти та декорації, стогони від голоду та хвороб - непереконливі та недостатньо розкривають драматичність сюжету. В наслідок вищевикладеного, перша ж постановка була сильно розкритикована мистецьким світом, як не лише безталанна, а і така, що застаріла і не відповідає вимогам часу.

Wikipedia64.png

Це пастка! Ви прийшли в тупик!
У цій статті нема чи недостатньо внутрішніх посилань. Через це з неї важко кудись перейти.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.