Довідка:Завантаження файлів

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук

Завантаження файлів здійснюється через відповідну спеціальну сторінку для кращого оформлення статей. Коли стаття має зображення чи музичні файли, її цікавіше читати і вона краще сприймається.

Для завантаження файлів треба бути автопідтвердженим користувачем. Ними стають всі зареєстровані користувачі автоматично за 4 дні після реєстрації.

Інструкція з завантаження[псув.]

 1. Перейдіть на сторінку для завантаження Спеціальна:Upload.
 2. Прочитайте інформацію на сторінці завантаження.
 3. Впевніться, що файлу, який ви хочете завантажити, нема серед вже існуючих.
 4. Натисніть кнопку «Вибрати файл» і оберіть потрібний файл на вашому комп’ютері.
  Якщо ваш файл є дублікатом іншого вже існуючого файлу, на сторінці завантаження з’явиться відповідне повідомлення. У такому разі використовуйте існуючий файл і НЕ завантажуйте дублікат.
 5. Надайте файлу чітку читабельну назву.
 6. Вкажіть потрібну категорію в полі опису:
 7. Якщо у вас є певні відомості про авторські права завантажуваного файлу, ви можете вказати ліцензію, обравши зі списку «Ліцензія:» потрібну умову.
 8. Корисно додавати опис зображення, особливо у випадку незрозумілості назви файлу.
 9. Натисніть кнопку «Завантажити файл» внизу сторінки.

Зміст файлів[псув.]

При завантаженні файлів бажано керуватися совістю та інколи навіть здоровим глуздом. Не думайте, що в інтернеті можна все. Адміністратори мають алергію на спам, яка може виявитися у масовому вилученні негідних файлів та відсиланням у «баню» завантажувачів-спамерів. Зміст файлів має бути доречним до змісту статті, в яку ви хочете його вставити.

Використання файлів[псув.]

Завантажені файли потрібно використовувати у статтях, шаблонах та інших сторінках, де це потрібно. Якщо файл було завантажено, але перспективи його використання нема, його буде вилучено. Не завантажуйте файли, якщо ви не використовуватимете їх — вони займають зайве місце на дисковому просторі серверу.

Завантаження нових версій файлів[псув.]

За потреби змінити існуючий файл, користувач може завантажити нову версію існуючого файлу. Для цього треба перейти на сторінку існуючого файлу і натиснути на посилання «Завантажити нову версію цього файлу» під заголовком «Історія файлу» та слідувати вказаним інструкціям з завантаження.

Вилучення файлів[псув.]

Вилучення здійснюється згідно правил та загальновизначених причин.