Газпром

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Центральна будівля Газпрому.
«А платіть хто будєт, а? Пушкін што-лі?!»
~ Газпром про Бацьку та газ для Білорусі
«А фф чьом праблєма?!»
~ Газпром про те, що Україна не може платити 19970091864963962369569000,48 $ за газ в місяць
Ген. директор Газпрому.

«Газпром» (рос. зв. Ґазпром) — міфічна москальська компанія, створена задля грабування інших держав. Займається в основному видобутком газу та продаванням його закордон за космічними цінами. Іноді „Газпром“ (надалі Г.) десь бере нафту, але керівництво не каже звідки.

Шо воно таке[псув.]

Г. був утворений у 1772 році н.е. царем-батюшкою Володимиром І Путіним задля впливу на Європу. Європа тоді (та й зараз) не звертала уваги ні на Московщину в цілому, ні на Г. зокрема. Тому невдовзі, за наказом царя-батюшки стала будуватися дерев’яна труба, що прямувала до Польщі. Путін хотів прокласти газопровід до Європи, щоб викачати в них весь газ і вдавитися ним потім його їм же і продавати. Але про цю складну махінацію дізналося Військо Польське, після чого захопило пів-Білорусі (яку контролювали москалі) і пригрозило москалям, що їх «ісконная зємля» буде наступною. Путін був вимушений відмовитися від свого плану.

Певний період часу про Г. не було відомо нічого. Та ось після розвалу СРСР Г. став відомим знову. Оскільки радянське керівництво збудувало газопровід, для Г. було простіше впливати на інші держави шляхом захоплення ГТС.

Сучасний Г. є такою собі корупційною спільнотою з трохи не російським персоналом. На потирені з Європи гроші Г. зміг купити москальський теле-канал «ТНТ», МакДональдс, Білорусь, китайські кросівки та ще багато всякої дешевої дрібноти. Ну, а єдина річ, що не змінилася в Г. з часів створення — керівник.

Цікаві факти[псув.]

  • Газпром згадується у молитвах РПЦ:
«Ва імя Ґазпрома, водкі і святова Путіна... Амінь.»
~
  • У головну будівлю Г. не можна увійти, якщо ви не Д’Артаньян, послідовник РПЦ, Путіна, Ведміда, вірменського гумору і Ффкантактє одночасно.