Вона

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук
«Він іде!»
~ Михайло Коцюбинський

Вона — сакральна істота з найбільш екологічно та ритуально чистих біґмордів. Основна характеристика — необориме до хворобливості тяжіння до тяжкої, безпробудної праці. Вони обіцяють, а вона працює… Вони базікають — вона працює. Вони руйнують — вона все одно працює. І навіть якщо вони блокують, то вона таки працює! Годі вже працювати: либонь стомилася, небого, перепочинь!

Фізична природа Її остаточно нез’ясована. Одні дослідники пов’язують її з Міледі Тю, інші з Україною. Є й такі, що намагаються поєднати ці дві несумісні інтертрепації Її: або за допомогою концепції корпускулярно-хвильового дуалізму, або апелюючи до котрогось із Людовиків, який казав: «Держава — це я», а підписувався «La France» (В жіночому роді! Бо артикль La, а не Le.). Перша з цих байстрючних інтерпретацій вимагає додаткової гіпотези щодо розмірів Її: позаяк корпускулярно-хвильовий дуалізм може застосовуватися лише для об’єктів мікросвіту (характерні розміри одна мільярдна частина метра або менше), то слід припускати, що Вона має зникомо малий розмір. Наприклад, нанометр (див. Нанотехнології). Друга інтерпретація вимагає взагалі невідомо чого. Але вимагає.

Глузування з Неї переслідується законом та підлягає юрисдикції Печерського суду, який взагалі все судить, за винятком того, що судить суд Басманний. Зважаючи, що поняття глузування в Карному кодексі не визначено, вирішувати, що є глузуванням, а що ні, все одно буде Печерський суд. Тому верифікація попередньо викладених гіпотез небезпечна для вашої волі та сваволі.

Див. також[псув.]