Бірмікс

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«-Хочеться чогось випити.
-Мож бірміксу?
-Та просто сьорбнути, а не напій богів.»
~ Естет та гурман з 8-Б

Бірмікс — напій, що за етикетом п’ють із заплющеними очима, зі стирчачим мізинцем та з алюмінієвої банки. Як не крути, а частина ініціації українців до юнацтва та з ним — до більш-менш нормального пойла. Радимо читати цю статтю під 9 симфонію Бетховена.


Історія[псув.]

З давніх-давен людство виробляло різні напої, що були результатом дистиляції, ферментації та багатьох інших розумних слів. Наші пращури з Прикарпаття виробляли надзвичайні вина та коньячні вироби, що не поступались за якістю продукції з французьких провінцій. Один французький винороб де Теляпасе так казав про карпатських майстрів:

«Наче сонце розливається у склянці, коли дивишся, смакуєш чарівний коньяк "Тиса" 3 зірки з ларьку під вікнами запасів справжнього ґ™азди. Й опікає майже так само.»
~ Де Теляпасе

Вуйко Коля тоді почухав голову й вирішив вирішити проблему для любого гостя. Довго він думав, шукав, винаходив, пригощав, витримував у діжці, але виходило зрештою майже те саме.

Засумував Коля, а тому вирішив поїхати із де Теляпасе до Києва, де була броварня. Пиво нашим героям не сподобалось, бо хоч вони й пили «Тису», але залишки розуму, на диво, були. Тому виробник запропонував ягідний сироп та склоочисник. Разом ця суміш зробила гостей щасливими і першими янголами-заступниками Бірміксу.

Культура пиття[псув.]

Як і всі культурні напої, Бірмікс слід пити за певних умов, при певному оточенні — як людському, так і просторовому.

Для того, щоб отримати ще більше задоволення Вам знадобиться:

  • Лампочка 40 ват, аби світло не псувало смакові якості, прохолодне приміщення та вечірній час. Це все можна отримати у Вашому під’їзді.
  • Можливо, що Вам сподобається, якщо це місце буде накурене, бо дим може надати смаку особливої пікантності.
  • Закусити це Ви можете сємками — легкою стравою, що через свій склад та масляну особливість запобігають похмільному синдрому.
  • Для більшого задоволення запросіть друзів. При цьому світська бесіда має зачепити важливі питання політики, спорту та буття.

Зазвичай цей напій подається панянкам, тому запропонуйте пасії це характерною фразу «Пить буш?». Якщо Ви чоловік, не гидуйте це й самі скуштувати — Джеймс Бонд теж пив мартіні бірмікс.