Бублик

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Ух ти! Яка штучка!»
~ Блондинка про бублик
Рідний брат Бублика (його намагаються з’їсти, але він пручається).

Бублик Семен Батькович — древня міфічна гуцульська істота часів крейдяногіпсокартонового палеоконопляного періоду. Народився він унаслідок вивертання чорної діри, яка залишилася з ним навіки та була названа «Діркою від Бублика». Це відбулося незрозуміло де, незрозуміло коли та незрозуміло навіщо На жаль, зараз його сліди загубились, а ми знаємо лише його нащадків — сушки, краківські та звичайні бублики. Вченні вважають, що його могила загублена назавжди, але космічні мандрівники-очевидці надають протилежні тому докази. Якісь придурки, як не дивно, думають, що його звати Семен Бублик. Взагалі дивно, що вони думають…

Могила Бублика.

Досягнення[псув.]

За все своє коротке життя — з моменту створення Землі до дня створення Яца Бублик встиг зробити лише один подвиг — проколупати в своїй голові дірку, шляхом запихання великого пальця лівої ноги в праву ніздрю… Саме тому ця велика людина має такий безглуздий вигляд.

Цікаві факти[псув.]

Бублик є одним із американських супергероїв, відомих як Бубликмен, Супербублик, Капітан Бублик, а також МегаБуБЛ*к. Його суперздібністю є запихування суперника в дупу, шляхом штовхання його туди великим пальцем лівої ноги, який одночасно є його статевим органом, через праву ніздрю.

Дивіться також:[псув.]

Wikipedia64.png

О! Де я?
На цю статтю нема посилань. Це робить її малодоступною і нікому не потрібною.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.