Броніслав Коморовський

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Божою милістю, найясніший Король Польщі, володар усіх Воєводств наділів та дачних туалетів, головнокомандувач Війська Польського Броніслав Марія Коморовський (на ровері)
Komorowski.JPG
Найясніший у домашньому халаті.
Народився 4 липня 1952 (69 років)
Громадянство Flag of Poland.svg Польща
Національність Поляк
Місце проживання Варшава
Відомий Божою милістю, найясніший Король Польщі, володар усіх Воєводств наділів та дачних туалетів, головнокомандувач Війська Польського
Рід діяльності Божою милістю, найясніший Король Польщі, володар усіх Воєводств наділів та дачних туалетів, головнокомандувач Війська Польського
Титул вгадайте
Платня велика
Термін великий
Попередник Лех Качинський†
Наступник Анджей Дупа
Віросповідання Римо-Католик

Броніслав Коморовський (для Чака Норіса, Нурсултана Назарбаєва та Ктулху просто Броник) — король Польщі, римо-католицький святий, головнокомандувач Війська Польського та просто кльовий чувак.

Біографія[псув.]

Народився від офіцера високого та курви курви таки курви. З дитинства ненавидів усіх, а особливо москалів, жидів та арабів. Навчився кататися на велосипеді раніше, ніж сидіти. Десь з цього часу невзлюбив літаки та військові цвинтарі. Пішов у університет, на кафедру Бога. Але почалася криза і Бронику прийшлось стати звичайним президентом. Мабуть, якщо зразу вступив у Військо Польське, то добився б більшого успіху у житті. Але що поробиш. Але тоді головнокомандувачем став би якийсь Марик.


Попередник:
Військо Польське
Покровитель Інциклопедії
з 19 червня 201122 липня 2011
Наступник:
Кінець світу


Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.