Боса Герцогиня

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Боса Герцогиня
Прапор Босої Герцогині
Прапор
Столиця Сарай
Офіційні мови боснійська і герцеговинська
Державний устрій
Площа
 - Загалом км²
Часовий пояс (UTC+1)

Боса Герцогиня (ср. Bosa Hercоgina/Боса Херцогина, безграмотно Боснія і Герцеговина) — Югославська країна на Балканському півострові.

Загальна інформація[псув.]

Походження назви наразі абсолютно невідоме. Навіть Нурсултан Назарбаєв не може нічого сказати з цього приводу. Єдина достовірна інформація — що це країна анонімусів, які масово роз’їхалися по всьому світі, щоб псувати Веб-сайти. Також керівництво Босої Герцогині безкожтовно[1] видає кожному анонімусові по ноутбуку, щоб ті були гідними анонімусами. З символіки, Боса Герцогиня має лише прапорець, філософський зміст якого теж невідомий. На даний момент дослідження країни нажаль припинено, бо США це набридло, а іншим начхати. Тому нові дані про Босу Герцогиню найближчим часом ніхто не обіцяє. Також, щоб не дати Хорватії стати країною-бубликом, Боса Герцогиня своєчасно захопила взяла невеличку полоску, з-за чого Хорватія стала країною-кренделем.

Федерація[псув.]

Боснія-і-Герцогиня (Боса Герцогиня) це федеративна держава, в котрій кілька урядів, кілька пшезидентів і кілька пшем'єр-міністрів. І всі вони імітують бурхливу діяльність завзято працюють на благо Герцогині.


  1. Кожти платити не треба, але коштів це не стосується.