Блакитний екран смерті

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Також див. ААААААААА!

Помилка Windows

Загалом, вінда конкретно глюкнула, а взагалі відмовляється працювати. Якщо
є бажання — можеш почекати, поки вона передумає, але навряд чи це
взагалі відбудеться... Коротше, ми висимо!

* Якщо хочеш чекати — чекай, і дочекаєшся :)
* Якщо не хочеш — тисни CTRL-ALT-DEL (8 разів)
* Можна в натурі вінду видалити
* А можна вінду форматнути
Вас заєбав... Почекайте, працює система Affiget (сорі, що вона охуйенна).


Натисни ANY KEY !
«Хоч раз нормальний хавчик...»
~ Блакитний екран смерті про тільки що закінчену курсову
«Йоп...*цензура* *цензура*»
~ Юзер про Блакитний екран смерті
«А що воно таке?»
~ Білл Гейтс про Блакитний Екран смерті

Блакитний екран смерті — він же ж БСОД, «*обана в рот», «БЛЯ» і Синій змій. Виродженець джунглів і син Ктулху в 47-му поколінні. За повір’ями Майя був зачатий після статевого акту Ктулху з вікнами без фаєрвола. Тому мав захавувати мозок юзерів прямо через екран монітора, але потім шось придурів, почав пити віскі з содовою, читати код мастдая і задивлятись на груди українок. За збіркою казочок для дітей дошкільного віку Нестора Шухрича Літописця це сталось після того як Чак Норріс одного разу відсканува себе сканером і відправив синьому змію електрону версію удару ноги з розвороту зі швидкістю 100Гбіт за секунду, перетворивши його в листівку «З Новим Роком». Змій, як і всі інші нащадки Ктулху, мав рівень АйК’ю дещо менше 40 і купився. Після того ми маємо Б-СОДА в такому вигляді, в якому ми бачимо зараз.

Альтернативна думка[псув.]

BSoD — (від укр. Буду 5 років Доклепувати (Б5рД)) — за розповідями на п’яний язик знавців того часу, викрик Василя з Ужгороду, коли він вперше запустив свою програму «Знак» і стався радіаційний викид. При піонеренні коду програми Білом Гейтсом, він переклав, як зміг, тому назва зазнала невеликих змін (як, в принципі, і весь код, що частково пояснює прекрасну роботу його теперішніх програм).

Інколи перекладають як Синій Екран Смерті, аргументуючи тим, що Василь з Ужгорода помер «синім», культурно випивши 1,150 л відпочивши. Однак, насправді, він виводив з організму радіацію, яку отримав від невдалого запуску програми «Знак».

Особливості синього змія:[псув.]

  • Скуц, хитре як лисиця
  • Має пеніс (але думає, що то хвіст)
  • Синій колір шкіри (від чого і пішла його назва)
  • Може мовчки сидіти 2 роки і не показувати навіть язика
  • Вилазить в самі підходящі часи коли треба завтра здати курсову, дипломну, реферати чи звіт
  • Для знищення потрібно знайти жабу, а в ній курку (Увага! Курка повинна бути обов’язково живою!), а в ній яйце, а в ній шкатулку, а там 2 клеми, якщо останні замкнути, світло пропаде нах у всій області!
  • Якось по ТСН показували ще один спосіб знищення змія, він полягає в повторенні акту Ктулху відносно вінди. Цей акт не рекомендується виконувати, якщо у вас прямі звивини і кучеряві руки. Також рекомендується придбати в аптеці фаєрволи.