Індія

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Індія
Прапор Індії Герб Індії
Прапор Герб
Розташування Індії
Столиця Стара Деліївка
Найбільше місто Раша-Гудбаї
Офіційні мови Гинді, санскрит, унглійська, білоруський діалект олбанської
Державний устрій Піндійська Республіка
 - Президент Про*бав Патіл
 - Прем’єр-міністр Манохмоман Сінґл
Залежність Від корови Маньки 
 - Проголошено 1001 до н/е 
Площа
 - Загалом 3 287 590 км² (7)
Валюта Індійська Дупія (IND)
Часовий пояс (UTC+5:30,5794658)
Домен Інтернет .in (.в жо)
Телефонний код +91
«Слава Маньці!»
~ Індійці про корову Маньку
«Во тупьіє! Карова — свіщєнає жьівотнає! Маразмати!!!»
~ Жириновський про Індію
«Зате ми не алкоголіки!»
~ Індійці про Жириновського

Індія — країна ХЗ де. Зі слів людей, що туди літали, Індія знаходиться на планеті Земля, але опитані були не дуже тверезі, тому інформація ні чим не підтверджена. Можна ще вважати Індією цілий істеричний історичний реґіон, що включає в себе Бгарат (так держава Індія сама себе називає), Пакистан, Банґладеш, Цей(к)лон та Непал(ено). Наприклад, пакистанці мають багато спільного з бгаратівцями (жителями держави Індія): носять майже такий самий одяг і дивляться бгаратівські фільми, хоча влада Пакистану намагаєтця їх заборонити. Але це безглуздо: таких крутих блоґбастерів навіть Голи(й)ввуд не знімає.

Історія[псув.]

Іцторія іньдійського народу вельми славна. Особливо тими, хто її завойовував. Негоже висококастовим аріям розширювати підвладні землі. Навіть серед народів древносьці була така традиц'я: завойовувати кусок Індії. Почали цю традицію ше давні перси. Ще Кір, Дарій або навіть Ксеркс кусок Іньдії захопили.

Та з древніх найкраще постаралися саме глечики. Вони у 180 році до н.е. зі своїми пггаланґітаями, токсотаями, гетайроями та іншими героями увірвалися в Іньдію і весело по ній прогулялися, дійшовши до якогось Ґанґу або ґанку (точних даних немає). Керував тими екстремалами чувак на ім'я Аполлодотос (його ім'я значить "дар Аполлона"). Індійці греків гордо називали йонами, очевидно, шо ті були чимось заряджені. Повно знайдених у Іньдії монет це підтвердює.

Згодом за цю благородну справу бралися кушани, шо всіх боляче кушали, пробували араби у 9 столітті від РХ це робити, але не змогли, бо вже достатньо за два століття навоювалися, аж горла у них боліли від викриків "Алляггуаґбар!".

Кіно[псув.]

Немає крутішого кіна за індійське. Так вважають всі гумористи експерти. Особливо круті індійські історичні фільми та індійські бойовики, котрі показують, наскільки круто індієць може битися. Але інші народи не розуміють всієї величі люто ржуть з доблесного іньдійського кінематогґрафу, через що фрази "індійський блокбастер" та "індійський бойовик" визнані (ким?) найкоротшими анеґдотами в світі. Не виключено, що пакистанці дивляться індійські (бгаратівські) фільми, аби просто поржати, оскільки мають на Бгарат великого і гостро заточеного зуба. Тай всі зняті у Бгараті за рік фільми передивитися неможливо і через те, шо їх ду'е багато, і через те, шо від сміху мо'е луснути живіт, і дохтуру доведетця його зашивати.

Ось видиво з фракментами доблесних іньдійських хвільмів:

Кастова система[псув.]

Хоча юридично ніяка каста не має вищосьці чи другорядносьці, але касти існують і існує зверхнє ставлення до нищих каст з боку вищих каст. Тце вже окєвидно. Саме на кастову сісьцєму молятця україньські ріднозвіри (язичники), вважаючи її світлим ідеялом, що допоможе Україні досягнути світлого майбутьнього. Звичайно, до вищих каст згадана публиха припише саме себе, а всіх інших запише одним махом у шудри (негоже істинному орійцеві спілкуватися і брататися з якимись там шудрами). Туди же українські язичники би позаписували всіх іновірців (а християн тим більше, бо вони "продали" (кому?) "рідну віру").

У Індії представники кожної з каст не спілкуютця і не одружуються з представниками інших каст (взоголі світлий ідеял для рідно(з)вірів), бо це не могьна. Переходити з касти в касту теж не могьна. Якщо представник якоїсь касти покірно терпітиме всі приниження з боку вищих каст себе гідно вестиме у цьому житті, у наштупному житьті він перевтілитця у якусь вищу касту (браггманську або кшатрійську). У Індії дуже багато каст, але їх можна поділити на касти таких типів: браггманові (чи брахманові, брагоманові) касти, кшатрієві, вайшиєві (касти торговців, селян і ремісників), шудрові касти (касти робітників та слуг) та каста недоторканних, щедро оспівана за межами високоарійської Іньдії. Між іншим, каста торговців самогоном не має право спілкуватися з кастою торговців свининою, що вельми печально, бо через це не можуть спільно бухати та закусювати.

Цілком імовірно, що кастову систему придумали древні горді арії (котрих люблять прославляти всілякі ягичники) за 1'800 років до народженьня ненависного тим же ріднозвірам Христа, оскільки захопили північ теперішньої Індії і хотіли виправдати своє панування над підкореними тамтешніми дравідами. Хоча, імовірніше, шо кастову систему трохи пізніше їм придумав єврей на ім'я Абрам, за що арії його зробили своїм головним божеством, злехка перекрутивши його ім'я на Браггму. Цілком можливо, що на початках бог Браггма зображувався з пейсами, але всі дані про це знищено.
Коли Індію під себе підімняли британьці, то почали боротися з кастовими упер(е)дженнями і дуже часто успішно.

Іньдійці[псув.]

Рядові жителі Іньдії не менш прославлені, ніж їхнє кіно. Хто був в Індії був туристою, той переконався у тому, що вони чинять дивовижні речі, про котрі буде сказано нище.

Іноземців щільно обступають та уважно дивляться за всім, шо ті роблять. Бгаратівці (тобто жителі держави Індія) їдять і розмовляють одночасно, та настільки завзято роб***ть ці дві речі, шо аж їжа с писка випадає. Але це не посприяло поширенню серед них анклійського акценту. Під час їзди на самовозах (аутомобілях) часто сиґналять, шо не шибко їм допомагає, бо іншим їхнє пищання коло ікса. Пширодні потреби справляють де заманеться (що їх об'єднує зі сучасними лібералами, котрі прагґнуть свої збочення проявляти там, де знаходятця).

Ось видиво, шо це підтвердює:

Яґ добре, що пакистанців рятує від цих всіх чудес Аллягг і поведінка у них значно краща. Хоча, у Пакистані бути туристою небезпечно, бо можна постраждати від особливо ради-калових ішлямісців.

Мова[псув.]

Казють, шо там ду'е багато є мов, шо похідні від мови древніх аріїв. Державною мовою є ггіньді (яка там чи не найросповсюдженіша). Мова славитця своїми придиховими звуками (чим подібна до давньогрецької), тому кращге пгисати цгю статтгю отгак, абги індгійцям було легше чгитатги і вимовлятги. Скоріше за все, це пов'язане с тим, шо давні арії при завоюванні Індії спустилися з гір Гіндукуш і так завзято спускалися, шо аж задихувалися. І ця захеканісць відгобразилася на мові.

Писемність[псув.]

Пишуть вони, малюючи лінію і приєднуючи до неї якізь закарлючки (шо означают всякі склади).

Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.