Мозок

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Це стара версія (№ 2908) цієї сторінки, збережена користувачем Pg (обговорення | внесок) о 10:26, 3 серпня 2008. Вона може значно відрізнятися від поточної та перевіреної версії.
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Мозок (олб. моск) - людський орган сприйняття реклами. У більшості людей знаходиться у голові, але бувають і виключення (см. Мер Лужков).

Типи мозку

Перший мозок був даний богом Інфузорії Туфелька, але та не витримала такого навантаження, внаслідок чого відбулися Великий Вибух і зародження всесвіту. Тож, перший мозок (моделі ЗАЗ-965А) було вживлено першій свідомій людині - Богдану. Згодом, з'явився мозок нової моделі - ЗАЗ-966В, першим володарем якого став Адам. Мозок третьої моделі - ЗАЗ-968М використали при створенні Мереліна Менсона. Його помістили до голови через око, але мозок цієї моделі виявився радіоактивним і залишив на оці директора шоу Дім-2 помітний слід, тож мізки такої моделі вживляють зараз тільки мазкалям і олбанцям.

Культ мозку

Культ мозку - основна релігія Росії. На честь мозку було названо столицю країни - Москва (Моск-2, мозок моделі ЗАЗ-966В), яка буцімто є наступником столиці Visa-нтійської імперії (Моск-1). Прибічники культу мозку кожні чотири чи вісім років обирає Великого Моска. Нині цей пост займає Дима Ведмід.

Мозок і Ктулху

Мозок є головним об'єктом зохавування Ктулху, бо, за його особистим признанням, є "Ням-ням". Після зохавування мозку людина поступово деградує до рівня Джорджа Буша. Щоб захистити мозок від зохавування треба притримуватись таких правил:

  • Ні в якому разі не виходити у поле 2 серпня(футболісти "Динамо" вчора вже порушили цей закон).
  • Не прислуховуватись до Нардепів.
  • Не бути фанатом Діми Бєлаза.

(у двох вказаних вище прикладах мозок зохавується самостійно) Примітка:Дотримування цих правил не допоможе вам врятуватися від менеКтулху


Особи, позбавлені мозку