Барон Міклош де Надь-Боча

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.

Нікобля Сракозі, також відомий як Барон Міклош Штефан де Надь-Боча — колишній президент Франції та найкращий стриптизер світу за версією IBF.

Ваш-шу ж матір!!

Молоді роки

Народився в Угорщині в сім’ї трубочиста, але у віці 3-х років його всиновив циганський барон Надь-Боча. Після закінчення університету переїхав до Франції, де заради заробітку торгував власним тілом та танцював у кабаре. Після того став добрим другом одного з відвідувачів стриптиз-клубу, який висунув Міклоша на посаду президента стриптиз-клубу, а потім і на посаду президента. Його опонентами на президентських перегонах були склеротичний пенсіонер та повія, тому виграв саме Міклош.

На посту президента

На посту голови держави Міклош запам’ятався тим, що з ним залетіли Карла Бруні та Домінік Страус-Кан. Ще він заборонив угорцям та циганам в’їзд до Франції, щоб не з’явилися конкуренти. У 2011 році розпочав 10-й Хрестовий Похід, що нарешті принесе мир та демократію у далекі нецивілізовані країни Африки та Близького Сходу.

Така вона, мадам Саркозі

Має

  • Карлу Бруні (періодично);
  • Собаку породи шніцель-шнауцер-тер’єр;
  • Палац (у Парижі) та віллу (десь поза Парижем);
  • Домініка Страус-Кана (як політичного опонента);
  • Всіх французів (одночасно і по черзі).


Попередник:
Жак Мівіна Доширак
Президент Франції
2007 — 2012
Наступник:
Франсуа Голанд