Інкубатор:Капітошка

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.
Recycle2.png

Не канонічно™!
Стаття належить до простору Інкубатору і це погано! Вона могла б бути кращою.
Ви можете допомогти цій статті вилізти звідси, якщо покращите її.
Повернутися до головної сторінкиЛоготип Інкубатору.png

Капіто́шка — поліморфне, полімерне, гідростатичне, нанотехнолохічне утворення. Працює на основі вісьмиядерного процесора AMD Pantalon 45000+++ і Операційної Системи MacOS Doza.

Історія

Капітошку було розроблено компанією «Able» і американським військовим відомством «Пантогон»в 1980 р. як відповідь на таємну розробку російських військових і компанії «Бабка&Дєдка inc.» «Ко-лобок». Основними завданнями Капітошки були: збирання інформації, грибів, квітів, проведення психологічних, деморалізуючих, розтліваючих диверсій на території ворога.

В 1980р. був закинутий в Україну для випробовування але дав збій і почав працювати неправильно як і все, що попадає в Україну. В 1989р. була розроблена друга версія «Капітошка-2. Поверненя» і закинутий уже в район Сибірі подалі від України. Але на перших своїх кроках напоровся на А. Вовка — емігранта з Полтавщини і вже після третьої випитої чарки Сивухи також вийшов з ладу.

Цікавинка

Яка гарна тваринка!
  • Капітошка на початку був учбовим проектом, який розробили українські семикласники під керівництвом некомпетентного вчителя і, як завжди це буває на Україні, щось пішло не так, і Капітошка став неконтрольовано переміщуватись у часі і просторі. Саме через це Америка присвоїла його собі.
Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.