Інкубатор:Капітошка

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Це стара версія (№ 5915) цієї сторінки, збережена користувачем Shoorup (обговорення | внесок) о 14:01, 5 грудня 2008. Вона може значно відрізнятися від поточної та перевіреної версії.
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Капіто́шка — поліморфне, полімерне, гідростатичне, нанотехнолохічне утворення, що в 1980 р. було розроблено компанією «Able» і американським військовим відомством «Пантогон» як відповідь на таємну розробку російських військових і компанії «Бабка&Дєдка inc.» «Ко-лобок». Працює на основі вісьмиядерного процесора AMD Pantalon 45000+++ і Операційної Системи MacOS Doza. Основними завданнями Капітошки були: збирання інформації, грибів, квітів, проведення психологічних, деморалізуючих, розтліваючих диверсій на території ворога.

В 1980р. був закинутий в Україну для випробовування але дав збій і почав працювати неправильно як і все, що попадає в Україну. В 1989р. була розроблена друга версія «Капітошка-2. Поверненя» і закинутий уже в район Сибірі подалі від України. Але на перших своїх кроках напоровся на А. Вовка — емігранта з Полтавщини і вже після третьої випитої чарки Сивухи також вийшов з ладу.

Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.