Tokio Hotel

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

Simple64.png

Ем...
Ця стаття дурнувата. Перевірте, чи туди ви попали.

Георг є лише пародією на великого скрипаля Нікколо Паганіні, який теж грав на одній струні
«Як добре, що я до цього не дожив.»
~ Геббельс про Tokio Hotel

Tokio Hotel — німецький «музикальний» гурт, що «грає» «рок», та був створений німцями для німців. Tokio Hotel складається з сестер Каулітц: Том з гітарою для дітей на батарейках і Білл, як співак(чка). На додаток: Густав Клаус Вольфганг Шефер (барабани, вкрадені у мами каструлі) і Георг Моріц Хаген Підйомні (бас). Цікавим фактом є те, що останній має п’ятиструнну бас-гітару, і «грає» тільки на одній струні.

Токомани[псув.]

Токомани — фанати гурту Tokio Hotel. Їх аж ніяк не можна вважати меломанами, бо вони зовсім не слухають ТХ, їх більше цікавить зовнішність учасників вищезгаданого гурту.

Серед токоманів зустрічаються:

  • Більшість дівчата в середньому від 12 до 16 років, але в декого цей процес затягується, тоді єдиним виходом є відвідування психіатра.
  • Готи-одинаки, оскільки готівська спільнота не бажає бачити в своїй тусовці фанатів таких зовсім не готівських, а скоріш попсових гуртів.
  • Також багато збоченців, які, однак, не несуть суспільству ніякої загрози, бо всі вони хіляки, що зрозуміло, адже рівняються вони на своїх хілястих кумирів.
  • Багато емо (хоч з кожним днем менше).
Одна з найулюбленіших гітар Кірка Хеммета, гітариста гурту Metallica

Для токоманів є характерним писати в смс-чати на музичні канали повідомлення на кшталт «Обміняюсь фотками ТХ [і телефон]», «Поміняю альбом Cradle Of Filth на ТХ [і телефон]», «В мене є номер телефону Білла Каулітца», або апеляції до адмінів смс-чатів з проханнями накшталт «А коли будуть ТХ???», «А токі будуть???», «А токі в топі будуть???», «Поставте ТХ» і таке інше.

Більшість токоманів окрім ТХ «слухають» також весь J-Rock (японський рок). Це пояснюється тим, що і ТХ, і весь J-Rock — це жінкоподібні хлопці, такі собі Білани, тільки грають рок, хоч і виходить в них це достатньо сумбурно.

Токоманам часто дістається від фанів ващих гуртів, таких як Metallica, Slipknot та інші, тому в них часто спрацьовує інстинкт самозбереження, іншими словами вони ретельно приховують своє захоплення ТХ.

Конкуренти[псув.]

Kasha.png

Каша
Текст у статті злився у монотонну, абсолютно нечитабельну кашу. Задля пониження пониклості прописано розбавити текст окропом картинками, абзацами, розділами та іншими цікавими речами.