Японія

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Яойнія
Прапор 日本 Герб 日本
Прапор Герб
Девіз: Ня, кавай
Гімн: Мама, купи мені покемона.
Розташування 日本
Столиця
(та найбільше місто)
Токіо
Офіційні мови японська
Державний устрій Гимперія
 - Гимператор Акихито
 - Прем’єр-міністр Наото Кан
Незалежність  
 - Від Йог-Сотота, Вареника та Третього реха 1945 
Площа
 - Загалом мало км² (мало)
 - Води (%) ДУЖЕ мало (там ж вулкани)
ВВП (ПКС) р., оцінка
 - Повний 1 млрд. єн (29)
 - На душу населення 2 000 000 єн ()
Валюта Єна (ЖПЄ)
Часовий пояс ? (UTC+9)
Домен Інтернет .jp, .жо
Телефонний код +81
EricCartman.png


«千島列島の返還»
~ Японія про Росію та Курили
«Чьо ви вяклулі???»
~ Росія про Японію

Японія (або Яойнія) — країна радіаційних мутантів, сирої риби, секса з осьміногами та іншої бридоти. Яойнію населяють яойщиці та яойні хлопчики.

Історія[псув.]

Історія Японії.JPG

Дуже давно коли ще не існувала Київська Русь богиня якась там заснувала синтоїзм, з'явились сьоґуни які поділили японські острови і так було аж до 1853 року коли демократизатори сказали відкриватись сьоґуну, а той не знаючи що робити відкрився і почалась славнозвісна війна Босін в який приймало участь Військо Польське та Істено Русинська Армія. І по результату конфлікту виграв Імператор і почалась то Японія воює і Званґщиною то із Москалями під час Першої дідової приймала участь на строні антанти. Після першої дідової Японія забикувала до Піндосів та почала воювати знову ж таки із Званґщиною але сам Тодзьо і Компанія взавши що їм потихеньку приходить та сама наказали Японцям битися до кінця.

Сучасність[псув.]

Зараз Япйнія — це держава, розміром з Чуднівський район Житомирської області. З обох сторін залита брудною, смердючою водою, з якої ловлять мутовану після Хіросіми рибу. Готувати вони не вміють, тому їдять її сирою. Щоб хоч якось розрядити цю сумну обстановку, Яойнія претендує на російські Курили, але москалів це дуже злить.

Культура[псув.]

Уся культура японців зводиться до аніме. Аніме малюють фломастером китайські політв’язні за чашку риса. Чи то японці комплексують через свої вузькі очі чи то шо? У деяке аніме намагаються впихнути еротику, але воно тьмяніе перед мультиком «Енеїда».

Релігія[псув.]

Яойці є щирими ктулуїстами. Навіть надто щирими. Вони часто проводять оргії, гвалтуючи осьміногів. Грінпіс об’явив 2012 рік «роком захисту згвалтованих яойцями осьміногів.» прицьому самі яойці звинувачують у згвалтуваннях саме осьміногів, але це усього лише їхні фантазії.