Севастополь

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
місто Севастополь
«Слава Расіє, Слава Члєніну Путіну, Слава Водкє
Севастополь.gif
герб Севастополю
Статус місто республіканського значення
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Міськрада Севастопільська міська рада
Інші назви Ахтіар
Засновано у 1783 році
Населення 418987 чол.
Національний склад купа національностей
«Сєвастопаль, Сєвастопаль — ґорад руссскіх маньякофф!»
~ пісня про кєпку

Місто-Герой Севастополь (сева + 100 поль) — місто української слави і російської орави. Славиться своїми сепаратистами про яких знає вся Україна. Користується великою популярністю у кацапів, які засилають в Севастополь сепаратистів для того, щоб відділити Крим від України. Як не дивно, саме із Симферополя йде міцна протидія Севастопольському сепаратизму. Це каже про те що якась толпа москалів НІКОЛИ не зможе відділити від України Крим і ні Жириновський, ні Наталія Вітренко, навіть Царь Батюшка з цим нічого не зробить.

А руссскай Славє Маряков[псув.]

Руссскій Слава Маряков прийшов до Севастопілю не відразу, і не з відразою. Ніхто знає точно, що кровушку задовго до Слави проливали там звичайні Петри Кішки, українці, що з кріпаків поставали раптово руссскімі марякамі, — пам’ятник з яких одному з них — Самійловичу — досьогодні бовваніє, як бельмо на оках відставних адміральшів прямо ў центрі Севастопілю.

Саме ці вчорашні прості українські селяни і були отими Героями. Без них просто не було б Севастополя — викурили б турки імперців Расссіі нах із Криму.

Той самий Ніхто добре пам’ятає полум’яний 1861, саме лише тоді родини всіх Кішок (включаючи родину Самійловича) позбулися кріпацтва, а до того ґєраізм руссскіх маряков жодного разу не хвилював ні руссскава царя, ні його москальське дворянство.

А тоді вже і прийшов Руссскій Слава Маряков до Севастопілю

Цікавинки[псув.]

  • У Севастополі пан Шляпа Кепка був нагороджений орденом «НаЙУХ».
  • Герб Севастополя спочатку мав би бути жовто-блакитним. Але тоді б ета бьіл паґаньій хахляцкій флаґ на жовтому не було б видно Золотої Зірки. І вирішили: хай половинка буде білою.
Stub.png

Ета Ця стаття нєдапісана недописана
Можливо, автор палажил поклав на ето це діло.
Ви можете помоч допомогти Інциклопедії, дописавши її.