Радіо

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Всьо будєт в порошок»
~ Русскає радіо про кінець світу
«Біп-бііііп-біп-бііііп-біп»
~ Семен Морзенко про радіо
«Вуб-вуб-тиц-тиц-вуб-вуб-тиц-тиц»
~ Киць FM про радіо


Історія створення[псув.]

Той самий коливальний контур

В сиву давнину, коли Росія ще була імперією, а по її землях бігали дикі динозаври, сталася екологічна катастрофа, і одному вченому дядьку прийшла в голову ідея щось винайти (повторюсь, сталась екологічна катастрофа). Звали його Санько Попов, і був він розумним не по рокам а по дупі йому часто давали ременякою… Одного чудового дня він взяв коливальний контур і паяльник і зробив радіо. Це був прогресивний винахід, тож Санько вирішив показати його вумним дядям і тьотям які його хвалили і дали цукерочку. Він увімкнув перед комісією радіопередавач з радіоприймачем і спробував здегенерувати сигнал, який мав запалити керосинову електричну лампу. Але натомість в нього нічого не вийшло, тоді замість лампи він увімкнув динаміка, з якого він почув щось схоже на:

«Прутень тобі собачий, а не радіо!»
~

Виявилось, що Санько був не перший винахідник того злощасного апарату. Першим все ж став і-талійський вчений Марк Конь[1], який і відправив всім хто після нього винайде радіо, оте злощасне повідомлення…

Але СБУ якимось чином віднайшла інформацію, що і Марк Конь був не перший, а вже в 1943 році (о, як швидко!) якийсь-там суд постановив, що у 1893 році сербський учений Микола Тесля зробив нормальний приймач, і на відміну від тих двох ідіотів по вечорам слухав радіо Сволота «Свобода». Отак справедливість взяла гору Арарат.


Сучасне радіо[псув.]

Станом на зараз в Україні існує кілька радіостанцій, а саме:

 1. Радіо Сволота «Свобода».
 2. Радіо Ація.
 3. Русскає радіво.
 4. Наше радіо.[2]
 5. Киць FM.
 6. Roks Радіо[3]

та ще ціла купа радіостанцій, які ми дуже любимо.

Цікавинки[псув.]

 • Із винайденням радіва молдавському спецназівцю вже необов'язково було самому підривати принесеного на спині фугаса сірниковою тиркалкою; замість цього можна було б пробігти по кріпному полю на лижвах, і, знявши лижви, підірвати фугаса дистанційно по радіві. Так винахід Попова-Мар-Коня вплинув на різке побільшання популяції молдавських спецназівців, а, заодно, ЫЫЫ!! — скажених кроликів та ікластих пінгвінів. Хоча, до чого тут ікласті пінгвіни?
 • Як не дивно, але «мабіла з камерою, на МТС подзвонити» — це теж таке манюньке радіво з манюніми баттончиками.
 • З перших двох цікавинок афтоматічєскі випливає третя: гопники теж [4] радісти!

Виноски[псув.]

 1. Насправді його звали Гульєльмо Марконі, але ж ми знаємо, шо це не так.
 2. Його безжально купили разом з усіма тельбухами, то тепер воно і не наше і не ваше.
 3. Ведучими якого є Руслан Півень та Сергій Кукузін, один із засновників цього неподобства!
 4. А ще видатним радістом, точніше, радіотелеграфістом, був Членін, інакше Аврора хера б так бабахнула! Довелося б і Ґєвалюцію пеґеносити: і шо б тоді, вибачте, говорили більшовики?