Південний парк

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Plagiat.png

Ахтунґ! Плагіат!
Комусь не вистачило фантазії, тому наразі ви маєте метаморфоз іншої статті, яку ви можете побачити тут.

WikiSU.png
Для людей з оригінально збоченим почуттям гумору чи зовсім без нього типу-експерти з Вікіпедії пропонують статтю під назвою «Південний парк».


«Я заявляю, що Трей Паркер і Метт Стоун цим мультиком відкрили на багато мені очі, зокрема, що всі мене обманюють, і всі люди насправді зроблені з паперу. »
~ Джордж Буш, з промови 4 липня 2002 року
«Леопольд - підлий боягуз! »
~ Картман про Баттерса

'Південний парк' (англ. South park, Соус парк) - добрий і повчальний американський мультсеріал, створений спеціально для школярів молодших класів, основною метою якого є правильне виховання підростаючого покоління та залучення його до культурі і моралі.

Сюжет[псув.]

Творчий процес режисерів серіалу.

Серіал розповідає про учнів початкової школи Південного парку і їх проблеми, тема яких висить на протязі всієї серії. Але попутно з рішенням своїх проблем нерозлучні друзі рятують світ по кілька разів, допомагають дорослим і відомим особистостям і не тільки долають проблеми вселенського масштабу, а й самі якимось чином змінюються в більш кращу сторону. Наприклад, в серії, де сама головною проблемою було читання книг, головні герої, пройшовши через усі поставлені випробування і труднощі, зробили окремо для себе висновок:

« Читання - це повний відстій! »

Це означає, що мораль в дітях виховалася: вони самі зробили усвідомлений (і, до того ж, правильний) підсумок щойно вирішеною проблеми.

Зазвичай, на звершення подвигів героїв спонукає їх друг Шеф - морально вихований вельмишановний людина. Йому протистоїть нудний психолог Мекі, який не тільки не може виділити основну суть проблеми, а й взагалі її вірне рішення:

« Наркотики - це погано. Тому що це погано, пн'тненько? »

Іноді між Шефом і Мекі відбуваються психологічні конфлікти, які переходять в бійку, куди замішуються випадкові перехожі, трансформери, Хутра-Стрейзанд, Джордж Буш і терористи. З цієї причини Південний Парк разом з городянами кілька разів отримує значної шкоди, але завдяки учням початкової школи в особливо критичних випадках популяцію міста вдається відновити, і життя плавно повертається в своє звичне русло.

Головні герої[псув.]

Картман[псув.]

особиста фото Ерік Картмен

'Ерік Теодор Картман' - головний хлопець в четвірці, «мозок». Якого люблять і поважаємо за свою харизму, інтелект і авторитет. Доброзичливий і славний хлопчик, для якого сенсом життя є тільки богоугодні вчинки (він дуже віруючий) і самопізнання. Часто зайнятий вирішенням проблем, в які влипає він сам і інші, і в той же час він страждає від внутрішнього протистояння: його добре і зле початку, як кажуть йому дорослі і вчителі, борються, і зле початок, якщо не молитися Богу, стане сильніше. Картману ж ніколи ходити до церкви - він займається саморозвитком за програмою Доктора жіртрест (відомої як «хорошої людини повинно бути багато») і постійні заняття по ній за теликом зробили Картмана жахливо розсіяним. Бажаючи зробити що-небудь добре, може випадково зробити богохульство, інцест, може в пориві роздумів надіти костюм Гітлера і так і відправитися в школу. Знаходження свого внутрішнього «Я» може приймати форму сексуальних експериментів, садизму, роздвоєння особистості. Але всі ці випадкові і непомітні речі ніяк не відбиваються на сприйнятті хлопчика іншими людьми (все це лише мультик), тому навколишні завжди називають його тільки на прізвище.

Самі Трей і Метт цим персонажем хотіли висловити найсильніший контраст в думках і вчинках сучасної молоді Америки, у якій громадянська позиція може поєднуватися з любов'ю до фаст-фуду, збоченим сексом і непочитание батьків. Також є версія, що нішу цього персонажа мав обійняти бебі - Фрейд, але автори відмовилися від цього по зрозумілих причин.

Стен[псув.]

Стен

'Стенлі «Кроком» Марш' - теж дуже хороший і важливий хлопчик. Слухає маму і щоранку робить зарядку. Характер поганий. Неодружений. Найпривабливіший для протилежної статі серед четвірки, завдяки його здатності під час збентеження вивергати концентрований Axe-ефект. Вічний філософ: постійно намагається витягувати уроки з усього того, що сталося, внаслідок зустрічі уві сні з Сократ ом, наказали йому докопуватися до істини все життя, інакше він присниться йому ще раз і приведе з собою Платон а. Аскет, мучиться з приводу поганих вчинків (наприклад, задавив на велосипеді комашку, він тиждень не відвідувала ресторан «Родзинки» і не грав у відеоігри, що говорить нам про міцності духу персонажа)

Кайл[псув.]

Шаблон:Q

Kyle.png

'Кайл Брофлофскі (Брофловськи?)' - звичайний скромний юний американець, справляється з проблемами, як все юні американці - догляд. Іноді, втім, під позитивним впливом Картмана, намагається змінитися в кращу сторону і вирішувати проблеми, а не кликати на допомогу маму або переїжджати в інший штат. Ненавидить несправедливість, мріє про покарання сволот. Стоїк, завдяки виробилася за роки навчання здатності ігнорувати глузування своїх ровесників. Незважаючи на це, намагається слідувати молодіжної моді, для чого вчить луркояз, релігійну культурологію і мову падонкафф, гробить особистий час на IP, внаслідок чого не навчився грати в баскетбол, втратив почуття ритму, і придбав скляний погляд.

Кенні[псув.]

Кенні
тато Кенні

'Кенні МакКормікк' - найскандальніший персонаж серіалу. Справжній іудей «по матері», на відміну від Кайла, у якого мати насправді - нью-джерсіянка. Дуже хитрий, приховує хитре вираз обличчя під капюшоном, та й взагалі загадковий, а тому головне джерело проблем, «слабка ланка» команди. На нього не можна покластися, адже тільки що - він зникає з кінцями. Творці серіалу Трей і Метт, схоже, не люблять жебраків і євреїв, і тому віддають цього персонажа болісної смерті кожну серію. Однак своїм екзестенціальним дуалізмом (Кенні живий і в той же час мертвий) цей хлопчик змушує багатьох задуматися про важливі речі - про кота Шредінгера, про сволота, про жебраків, про дефекти мови. До появи персонажа «Ісус Христос» Кенні був самим часто воскресающим.

Але тим не менш хлопчики дружать з Кенні, навіть якщо часом він являє собою розкладається труп. Часто пацани, вирішуючи якусь проблему, жертвують саме Кенні (так, в одній серії, вони згодували його В. І. Новодворської, заради відсунення термінів торжества лібералізму на Землі), а іноді Кенні жертвує ними (немає , такого не було). Тому Кенні все-таки теж дуже добрий і милий.

Ключові персонажі[псув.]