Правий сектор

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук

Правий сектор — жидобандерівська націоналістична організація, основна мета якої — перемога української та єврейської національної ідеї та знищення усіх москалів, а також конкурентів Коломойського. Лідер — дніпродзержинський [sic!] філолог Дмитро Ярош.

Ідеологія[псув.]

Правий сектор належить до агресивних антиросійських течій українського націоналізму, створеного в Австрійському генштабі під час Першої Світової Війни. Намагається просувати ідеї визволення України від здорового глузду та відходу від ісконного русского міру в угоду своїм американським господарям.

Діяльність[псув.]

Устамі Пєрваго канала глаголєт істіна!

Основним видом діяльності Правого сектору є залякування русскіх людей в Україні, а ще більше поза нею. Також дуже часто захоплюють храми УПЦ МП і переводять їх до розкольників і єретиків, щоб загнати душі і без того безбожних хохлів у пекло[1].

Політична діяльність[псув.]

Як було сказано на Пєрвом каналє,[2] Дмитро Ярош і Правий сектор перемогли на виборах президента України, а Порошенко є лише маріонеткою Яроша та його покровителів.

Дивись також[псув.]

Виноски[псув.]

  1. На відміну від русского міра і всього русского православного народу, українці майже повністю втратили «духовниє скрєпи», які наразі можна знайти в Криму, ДНР, ЛНР та інших подібних ісконних державоутвореннях.
  2. Для недорозвинутих довбнів, що вірять у американську антиросійську пропаганду, Пєрвий канал є канонічне джерело Істини.
Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.