Петросян (бог гумору)
Матеріал з Інциклопедії
-
«Всі кажуть «передача для дурнів», «передача для дурнів»… А мені сподобалось.»-
~ Петросян про сміхопанораму
-
-
«Петросян втонув!»-
~ Буратіно про Петросяна
-
-
«Петросян повісився!»-
~ Колобок про Петросяна
-
Євген Вагінович (Вагонович, Ваганькович) Петросян (Сміхопанорамосян) — геніальный гуморист, просто бох гумору, насправді, основний антагоніст КВНу.
Материалізувався 16 вересня 1945 р. до РХ, відклавши лічинку (за іншими даними — яйцеклітіну) десь на околицях Самарамістечка.
З дитинства почав брати участь у самодіяльності — сам зробив пі-пі та зав’язав шнурки. Євген Вагінович взагалі, вже в дитинстві був творчою особистість. Наприклад, після заочного закінчення МДУ, Гарварда, Оксфорда та Сорбони приїхав у Москву, мріючи продавати помідори.
Незабаром, одначе, з’ясувалося, що Євген Вагінович круто випередив свій час. Життя змусило його перекваліфікуватися.
Він закінчив КЛООП, отримав червоний диплом та білий білет. З 1962 року почав виступати. За виступи його часто крили матом та навіть били по морді, але талант артиста, професіональне майстерство, велика повага до глядачів та спам зробили свою справу — він став насправді улюбленим артистом всіх народів СРСР. Брежнєв, побачивши Петросяна, негайно поцілував його у живіт та зробив своїм особистим кофєрамьсє.
В жанрі кофєрамсів Євген Вагінович пропрацював з 1964 по 1969 рік. З 1969 по 1989 роки він служив, а також відзивався на «апорт» та «фас» у Москонцерті. Через деякий час став провідним артистом столичної естради (у підсумку увів її хрін знає куди).
Після відкриття сайта був удостоєний звання «Зафлужений артист РФ».
|

