Одеса

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
місто Одеса
«А чому ви питаєте?»
Одеса.png
герб Одеси
Статус адміністративний центр області
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Область Одеська
Засновано у 1415 році
Місто з 1794 року
Населення 1 005 591 чол.
Національний склад євреї, українці, москалі
Мер Гурвіц Едуард Йосипович з 2005 року

Місто-Герой Одеса — велике портове місто в Україні. Не входить в склад володінь Туркмен-Паші. Засноване Дюком Нюкемом у 20 році н/е. Форма правління — парламентська монархія. Назва парламенту — «Привоз».

Географія[псув.]

Одеса — міфічна держава, вигадана найвеличнішим майстром фентезі Ісааком Бабелем. За легендою, вона знаходиться біля моря та є перлиною. Державна мова — одеська. Найбільш вживане слово — «або», служить відповіддю на будь-яке запитання. Якщо на запитання неможна відповісти словом «або», одесит задасть питання у відповідь.

Головна пам’ятка — 7 кілометр, куди роблять паломництва мешканці навколишніх неміфічних держав, а також, сходи імені камрада Потьолкина, на яких приїжджі з найближчих губерній тестують свої багатомільйонні цифрові камери.

Прикольні люди з Одеси[псув.]

Одеса — мама, тому і багатѽх відомих людей народила. Це не лише “Маски-Шову”, не лише репер Джи’ган (не Жиґа’н, не плутайте), це ще й цілий Маѯим Доші (самоназва — Макфім Дофі).

Він прославився завдяки цѽму видиві:

https://www.youtube.com/watch?v=6q_sLLA4QT0

У цѽму видиві він не менше прославився:

https://www.youtube.com/watch?v=sreNMZF023k

Повністю розкшив свій талант у цій пісні:

https://www.youtube.com/watch?v=8UO4-3ew9wA

Але, щоби від ѽго творчості не збогєволіти, краще її дивитися хоча би під “градусом”.

Ватні фпливи[псув.]

Одесса тшивалий час славилася своєю єврейськісьцю та особливою одеською мовою. Але ўпродоўж сов'єцких часів Одесса не лише забула свою мову, але й забула свої хаджибейські часи. Всі найталановитіші EBPA'IOI (думаю, здогадалися, про коо йдетця) звітти ше туді повиїздяли, а з'їздялися туди всякі кацапи (так, тут за це слово не обмежать доступ, це ж не Ф(С)Бук) з підкацапниками. З'їздялися і доз'їздювалися так, шо аж ватою стало в Одессі смирдіти. Тому цей гоород вже не перлина, а ватний тампон.

Особливо прославленими каренними адєсситами стали сер Ґей-Кідало та Ад Нам Киває. Обидва нерусскіє, народилися не в Одессі і обоє ненавидять Україну. Типові каренні адєссити, нічого додати. Надя Трухлявий, хоч і некаренной (русскій же і має ерефійський паспорт), але теж славетний адєссит.

Це ж вам не якийсь там українець, шо укрмовою з усіма в цьому гоороді говорить. Українець там буде тупо гал(л)ичанином, навіть, якшо його предки там живуть кілька поколінь. А це навіть добре: він мо'е ватьнікам давати прочухана і казати, шо він не месний: його навіть шукати не стануть.

Однак одесські ватьніки похитнулися, коли їхніх найзавзятіших товаришів попалили в Будинку прохвспілок в травні '14-го: вата ж дуже добре горить. Навіть обрання мером Надю Трухлявого не покращило ситуац'ї. Вони вже не такі борзі як раніше, тепер вони боятця заявити про непотшибнісць укрмови — місцеві патрьоти їм дадуть прочухана.

Населення[псув.]

  • 1 % — Давид Маркович.
  • 1 % — тітка Песя.
  • 98 % — грузчики.

Див. також[псув.]

Stub.png

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.