Обговорення Інциклопедії:Підказки для новачків

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук

Ніколи б не подумав... --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 21:33, 1 квітня 2011 (UTC)ь

люди, це капець! навіть такі святі речі, як підказки для новачків - і те в москалів здерто. шо далі - ЯНСІНТС?! звісно всім може бути начхати, але я наполягаю на переписанні цієї сторінки і бажано майже з нуля. "фішка" перекладів (і все з москалів) мене задовбала. я висуваю цю статтю на вилучення і залишаю запит до адмінів на глобальне переписання цієї статті а також на перевірку сторінок подібного роду на предмет плагіату.--СБУ.gif Представник СБУ 22:56, 1 квітня 2011 (UTC)
Не треба так дупоболіти (вибачте), але ці статті писались ще за заснування Інциклопедії. Так, ми вже домовились не створювати статті-переклади, але ця стаття була написана задовго до домовлення, тож не треба кричати у обговореннях, а бажано тихенько подивитись у історію та переписати, якщо щось не подобається. Доречі, ЯНСІНТС теж переклад, до тогож там є переклад шматку, котрий писав у Абсурдопедію я сам. Ось таки справи. --Цей користувач — адміністратор ІнциклопедіїПревід!!! [лайки] [посліди] 17:02, 2 квітня 2011 (UTC)
Переписав. --Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 01:14, 13 квітня 2011 (UTC)
Воксе, українською — дЕбіл, а, отже, дЕбільні "лапки" чи недЕбільні «лапки»; і ще: дехто, деякий пишуться разом, а не через дефіс; дефіс, це (класика) казна-, хтозна-, будь-, небудь-, 6-й клас — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 12:27, 10 липня 2012 (UTC)
Дякую, виправив. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 14:21, 10 липня 2012 (UTC)