Інкубатор:Наруто

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Наруто)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ya vam nichego ne dolzhen.png

Любі друзі, шановна Україна, ахтунґ!
Ця стаття про політику. Подумайте, чи дійсно ви хочете її читати? Ми вас попереджали!

«Я вас всіх відпизджу»
~ Нарік про Акад-сук

Наруто Насруто — аніме-серіал в жанрі фантастичного політичного трилера, що оповідає про пригоди пригоди молодого і недосвідченого шизобі Узумакі Насруто, покинутого в тил ворога. Протягом 720 тисяч серій розповідається про те, як Насруто долає всі труднощі світу шизобі.

Геморої Герої[псув.]

Головні герої[псув.]

Узумакі Насруто[псув.]

Узумакі Насруто,також відомий, як Нарік — дев'ятихвостий пес-мутант із Чорнобиля, який косплеїть під людину. Після здавання екзаменів в академії шизобі, Насруто стає гавніном і разом з Учіхою Соском (пізніше замість нього в команду потрапляє Срай) і Сцакурою Херуно потрапляє в команду Какашки Хатаке. Пізніше навчається в Емо-Санніна. Ненавидить Акад-сук.

Сосок Уткін[псув.]

Сосок Уткін — останній шизобі зі знаменитого клану Учіха. Перший, в кого після Ред Буллу дійсно з'явилися крила. Навчався в Орочлена. Мріє вбити свого брата Івана, який одної ночі перерізав весь свій клан. Після смерті Івана в Соска відбувається роздвоєння особистості і він прагне помститися за Івана (хоча сам його вбив).

Сцакура Херуно[псув.]

Сцакура Херуно — дівчина-дерево. Ніндзя-педик медик. Навчалася в Баби-Грім. Закохана в Соска і завжди прагне привернути його увагу. Реакція на Насруто була алергічною.

Какашка Хатаке[псув.]

Какашка Хатаке — Лідер команди №7. Шизобі-ксерокс. Носить протигаз, який знімає тільки під час обіду, бо страшно боїться коронавірусу. Весь вільний час читає плейбой.

Баба-Грім[псув.]

Баба-Грім також відома, як Цунаде — п'ята хокаге, а також банкомат, який роздає гроші направо і наліво після програшів в азартні ігри. Ніндзя-медик Багато бухає, має великі ци бідони. Прізвисько Баба-Грім отримала через свій характер, а також через титановий імплант вживлений в її руку.

Емо-Саннін[псув.]

Емо-Саннін, також відомий, як Джирайя — спеціаліст в сфері збочення і нагляду за дівчатами. Навчив Насруто техніці гівна з вітру. Любить бухати і великі ци бідони. Одного разу перекурив травки і подружився з жабами. Емо.

Срай[псув.]

Срай — замінив Соска в команді №7. Багато років жив в корені і страждав недостатком сонячного світла, через що його шкіра побіліла. Любить малювати члени.

Інші герої[псув.]

Майто Гей[псув.]

Майто Гей — друг Какашки Хатаке. Помішаний на молодості і тренуваннях. Відкритий гей.

Бедрок Лі[псув.]

Бедрок Лі — учень, а також секс-партнер Майто Гея. Алкоголік, якого розносить вже від першої краплі саке. Боєць UFC. Грає в найсекретнішу комп’ютерну гру.

Конохамару Сцарутобі[псув.]

Конохамару Сцарутобі — друг і учень Наріка. Збоченець.

Нежить Хуюга[псув.]

Нежить Хуюга — є був одним з найперспективніших шизобі з клану Хуюга.

Хіната Хуюга[псув.]

Хіната Хуюга — сестра Нежитя. Закохана в Наріка. Завжди червоніє при зустрічі з ним, згадуючи свої нічні фантазії. Має прикольні лінзи.

Кіба Іну-сука[псув.]

Кіба Іну-сука — ніндзя з клану Іну-сука. Б'ється за допомогою свого пса Акамару. Запахи відчуває за кілометр. Хз чому.

Вошиний Абураме[псув.]

Вошиний Абураме — ніколи не вмивається, тому по всьому його тілу повзають воші і блохи.

Шикамару Нара[псув.]

Шикамару Нара — настільки лінивий, що Баба-Грім підвищила його до чугуніна.

Емо Яманака[псув.]

Емо Яманака — Блондинка-емо зі здібністю залазити в чужу голову. Подруга Сцакури.

Чьоджі Обжирічі[псув.]

Чьоджі Обжирічі — вічно обжирається, а потім скаржиться, що його роздуває.

Гагарін[псув.]

Гагарін — сидить на наркотиках і уявляє що він космонавт. В час вільний від наркотиків грається в пісочниці. Мені тепер цікаво якого хуя його вибрали кадзекаге.

Фашисти[псув.]

Орочлен[псув.]

Орочлен — фашист, вчитель Соска, божевільний вчений, садист, легендарний саннін і просто дебіл. Раніше входив у склад Акад-сук

Акад-суки[псув.]

Акад-суки — терористична організація, до складу якої входять дезертири ІДІЛ. Ціль організації - зібрати всіх хуястих звірів. Члени організації:

Пень/Нагато[псув.]

Нагато, більш відомий як Пень — фальшивий лідер Акад-сук. Через постійні передози, його очі фіолетові. Одного разу за кілька годин винищив всю Коноху, але головний герой за допомогою нарутотерапії змусив його воскресити своїх жертв. Цікавий факт: у Нагато сім особистостей.

Конан[псув.]

Конан — напарниця Нагато. Так, вона справді жінка.

Іван Уткін[псув.]

Іван Уткін — брат Соска . Одного дня Сосок попросив нарізку до вечері, але Іван зробив нарізку свого клану, після чого змушений був покинути Коноху. Раніше працював в СБУ.

Кісама Хошигакі[псув.]

Кісама Хошигакі — Шпрот і просто казковий довбойоб.

Мавпаи Іван Олександрович та Холявка Мар'янович[псув.]

Також відомі під нікнеймом "Ми мавпи рижі". Ці мавпи в сатаністкому мультику тільки і роблять що вихваляються і коли їм кажуть що вони тупі дибіли, вони відповідають "а що ми зробили?". В принціпі це типова відповідь усіх мавп такі як вони. Дружать за Альтушкою та Бубеліком Олесрандром.

Зомбувальний мультсеріял[псув.]

Якшо переглядати "Наруто" з першої серії і таґ далі, то можна ним зазомбуватися. Багато людей марять цим мультом, поширюють у соцмережах картинки з його героями, собі на телефони-смартфони картинки цього мульта скачують і ставлять на заставку. Це як давніший "Сейлормун", але призначений для зомбування хлопців і хлопці стають одержимими цим мультом. Японо-сани це добрі мастаки у зомбуванні, їхні НЕС-івські (дендяшні) ігри і досі не можуть забути. Але, на щасьця, рано чи пісно одержимість цим мультом падає (чи то він надуїдає, чи то всі серії цього мульта переглянуто) і буйно зазомбовані згадуют про нього з огидою.